reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Ja mówiłam koleżance, że jak dojdę do siebie po porodzie to idziemy na siłownię bo moje ciało krzyczy z rozpaczy :D a razem łatwiej się zmobilizować.
 
Ja po pierwszej ciąży ekspresowo straciłam 12kg z ciąży + jeszcze 5kg,więc jakoś nie panikuję. Mam już jakieś 8kg na +,więc nie mało. Później mam gdzie nad sobą pracować i nawet nie mam innego wyjścia,bo prowadzenie Studia modelowania sylwetki zobowiązuje ;)
 
Chętnie bym się u Ciebie zmodelowała :D Ja już mam dużo kg +, do tego to leżenie spowodowało co spowodowało.
Ciężej też chyba jest wrócić do figury jak wcześniej nie było nawyku systematycznego ruchu itp. Bo z jednej strony nowe wyzwanie w postaci dziecka (dla mnie to nowe wyzwanie :D), ogarnąć trzeba dom, i jeszcze siebie :D A jeszcze mam w planie taki kurs co jest co dwa tygodnie od września przez trzy dni jak studia zaoczne.
Zobaczymy jak to wyjdzie :)
 
Tez mam niemalo, ponad 8kg.
Ale nie ma sie co martwic, po porodzie w pierwszej ciazy od razu zeszlo wszystko a pozniej dodatkowe chyba z 10 kg :-D
My mamy bieznie, wiec juz zapowiedziane, ze jak maly sie urodzi to bieganie. Maz wspomaga w zbieraniu wagi wiec razem bedzie razniej zrzucac. Plus pewnie dietka :-D

Brzuszki super, a ze blizniaczy to tez bym nie powiedziala, zgrabniutki bardzo :tak:
 
Ja na razie mam 5 na + wiec nie jest zle, ale mam nadbagaż z przed ciazy :(
Gorgusia - moze zrobisz jakiś rabat dla koleżanek z bb :-D
 
Dziewczyny ale macie fajne brzuchy!
Sylwia ale poza nono...czyzby fanka silki:-) Ja chodziłam raczej na pilates i yoge bo silowni nie lubie. Ale nie wiem kiedy będę miec czas na ceiczenia potem. Napewno kwestia organizacji! Ale tez to głupie prawko wisi nade mną i nie chce zrobić na macierzynskim.
Jak narazie to nie moge sie zmobilizować nawet do zrobienia nowych fotek brzuchola! W pierwszej ciazy robilam ciagle...i na bb wrzucalam:-)
 
Kochana. Ja mam nadbagaz z prze ciązy i do tego już +8 kg. Nie szkodzi. Pani dietetyk na mnie zrobi dobry biznes od października/listopada.
Moj mąż jeszcze nie poczul kopniakow przez brzuch ani razu, bo mała kopie raczej do środka, a jak już na zewnątrz to bardzo subtelnie, choć zdarza jej sie przystąpić tak, ze nie da sie nie poczuć, ale wczoraj mój mąż miał żywy dowód jak mała pięknie sie wypina:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry