reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Dziękuję,miło było się pokazać :-) Mnie wydaje się mój brzuszek strasznie duży. Zdecydowanie lepiej wygląda w ubranku :tak: Jak na razie 7 kg na plusie.
 
Asiolek - super zdjecia sobie zrobiłas :) To od dołu jest przesliczne :)))

Kaspian - tak sobie patrzę i patrzę i wychodzi mi, ze kobieta w ciazy mozns byc seksowna jednak. Chyba przestanę polewac mojego M sw woda jak sie na mnie patrzy z pozadaniem ;)

Katushka - zgrabny masz brzuszek, nie za duży sie wydaje, ale tez niczego mu nie brakuje, zeby nie było :)

Musze zapodac moja piłe lekarska.
 
A to ja w 31t2d. Waga +13kg, w pasie to ok kilometr.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 106
  • image.jpg
    image.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 106
  • image.jpg
    image.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 103
Gdybyscie widziały jak one leżą... Ortopeda na kontroli synka powiedział, ze widzimy sie w 6 tyg życia dziewczyn na kontroli bioder, albo pewnie wczesniej, bo blizniaki to maja kiepskie warunki do prostego rosniecia.

Dzis na usg jedna z nich miała nogę prawie pomiędzy moim piersiami.
One tez pewnie tam siedzą i gadają: oby do tego 37tc ;)


Caltha - to zdjęcie z kotkiem rudym... Mieliśmy takiego rudzielca 18 lat, teskno mi bardzo do niego. A na tył zdjeciu, z takiej perspektywy przypominasz mi moja mamę jak miała lat 29 i była ze mną w ciazy. To komplement!!! :) Mam kilka pięknych zdjec z jej zaawansowanej ciazy, tez z kotkiem :)
 
reklama
Do góry