reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

reklama
Dziewczynki przepiekne brzuszki :) oliwka jestes super chudziutka i to po dwojce dzieci non no zazdroszcze :)

Evika ja jestem wlascicielka podwojnego brzuszka ale ostatnio nie mam czasu na forum :)
 
Oto mój aktualny
19 tydzien 3 dzień
 

Załączniki

  • 19 tydzień  3 dzień.jpg
    19 tydzień 3 dzień.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 76
ankazgdyni śliczny brzuszek taki już zaokrąglony ....


CALINECZKA ja tak jak asiek nie widze tych kg ...brzuszek zaczyna ci ładnie wypychać i to jedyne co widze!!!

Dzięki dziewczyny no ładny mam brzuszek tylko nie widać że w ciąży jestem trochę mi żal jak patrze na wasze ,ale ja tak mam w poprzednich ciążach tak po 20 zaczynało cokolwiek być widać ,na szczęscie dzidzia się rusza i daje o sobie znać więc wszystko jest oki.
 
ja tez Ci troszke zazdroszcze ;) pracuje w restauracji a że wyglądam na ok 15-16 lat to klienci czasem bardzo nieprzychylnie się patrzą, a juz w szczególności te mohery :/ , a czasem mam takie dni że mam ochote takiej babci coś powiedziec ... Więc wolalabym czasem zeby nie było az tak widac , ale cóz - taka natura ;)
 
kochana pociesze Cie za jak Julie rodziłam to miałam 24 lata i jak szyliśmy do księdza chrzest załatwiać to w biurze parafialnym babka nas skwitowała ze "dzieci rodza dzieci' :))
 
hehe, no tak to jest z naszą polską tolerancją ;)
ja byłam miesiąc temu u innego ginekologa niż ten który prowadzi moja ciąże ( bo nie ma niestety uprawnien do wykonywania USG :( ) i przez 3 minuty tej wizyty slyszałam co chwile sformułowanie pod moim adresem " dziecko" - aż nie zniosłam tego i poprostu wyszłam z gabinetu mówiąc lekarzowi że każdemu należy się poważne traktowanie i już więcej do niego na zajrzę :/
 
reklama
A to moje dodatkowe 7 kg w 19 tygodniu ciąży :) Brzuszek mam taki sobie w porównaniu z niektórymi z was.
gory 002.jpg
Pozdrowienia dla was i waszych brzuszków.
 
Do góry