reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria rosnących brzuszków...

Ja poki co mam może bardzo leciutko zaokrąglony, ale wydaje mi się, że bardziej wieczorem:tak: rano nie dostrzegam różnicy...mam nadzieję, że jeszcze jakiś czas tak pozostanie;-) chociaż w sumie już nie mogę się doczekać:-D
 
reklama
U mnie to samo.... rano już widać ;) troszkę jest zaokrągląny, wieczorem jest 3 x większy - za sprawą gazów oczywiście ;))))))
 
Mój brzusio wieczorem jest mniejszy niż rano. Ale to pewnie zasługa wieczornych mdłości i rzyganka. Zjem kolację i za chwilę mam miejsce na drugą :)
 
Mój brzuszek jest taki sam rano i wieczorem, wodospadów nie mam, za to dzis dumnie załozyłam ciazowe spodnie:-),ładnie w nich brzusio widac, bo mnie juz wszystko inne cisneło, a nie mogłam juz wytrzymac z odpietym guzikiem od spodni ciagle i zbyt ciasnym obwodem w pasie.
 
U mnie jeszcze praktycznie nic nie widac mimo ze jestem w 3 miesiącu ciąży :)
Chociaż wieczorem to jest taki nawet nawet ale rano i podczas dnia nic nie widać:)
 
oto mój na dzien dzisiejszy
 

Załączniki

  • 10 tydzień i 5 dzień.jpg
    10 tydzień i 5 dzień.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 87
u mnie widać odkąd tylko miesiączka się spóźniała tak mnie wywala(i przy Jacku też tak było), że nie mam szans na ukrycie ciąży do końca 3 miesiąca...
 
reklama
Do góry