reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

Madzia sugeruje Ci bys nie uczyla Bartka spac w lezaczku.Moj cwaniak sie tak nauczyl,ze nigdzie indziej spac nie chcial.Byly 2 dni histerycznego placzu i juz zasypia sam ale w lozeczku ewentualnie na naszym lozku.W ogole lezaczek teraaz nam sluzy tylko do jedzenia,a procz tego moze spedza tam z 1h dziennie.Poza tym lezaczek sluz nam jak jedziemy w gosci.Bo Jas tam bez mrugniecia moze siedziec i sluchac jak my gadamy.Ale zasypiac mu juz tam nie pozwalam.W ogole odkad sam spi.To ma wiecej drzemek i spi z 5-6h w dzien.Wczesniej moze gora 2.No czasem od swieta wiecej.

Bartek wszedzie spi i nie ma z nim problemu,bo juz mielismy pozyczony lezaczek i tam drzemkował.
 
reklama
taki off topic mały:
dziś młoda prawie wylazła mi z gondoli. juz jedną nogę miała na zewnątrz, a drugą zadzierała do tyłu. myślałam, że zawału dostanę. także zapinanie obowiązkowe- szkoda, że w gondoli nie ma czym :/
 
taki off topic mały:
dziś młoda prawie wylazła mi z gondoli. juz jedną nogę miała na zewnątrz, a drugą zadzierała do tyłu. myślałam, że zawału dostanę. także zapinanie obowiązkowe- szkoda, że w gondoli nie ma czym :/
ja na szczęście ma w gondoli trzy zapiąć mała i jak tylko zostaje w niej sama to jest zapięta
 
Moje Kochane i słodziutkie oczętka :-)
 

Załączniki

  • DSC01112.jpg
    DSC01112.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC01111.jpg
    DSC01111.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 65
  • DSC01110.jpg
    DSC01110.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry