reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

Amelka podczas wieczornych wygibasów :-)
 

Załączniki

  • 061510181532.jpg
    061510181532.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 38
reklama
caroline - mi bardziej kolorowe , lubie sepie ale ta jakos mi nie podpadła do gustu , a pytałam tez M (grafikiem jest + fotogafem ) i tez wybrał kolorowe. Ale obie wersje sa ładne ;) I mi osobiscie ta czerwoa oblamówka w sepi jakoś nie pasuje - ale to tylo dlatego że nie znosze czerwonego koloru - wiec na pewno jest ok :tak::-D

pieluszka już wychodzi mi bokiem Zobacz załącznik 256951
zobaczyłem aparat :-pZobacz załącznik 256952

Kilka uśmiechów
Zobacz załącznik 256955Zobacz załącznik 256954Zobacz załącznik 256950Zobacz załącznik 256953

a to znowu ja Zobacz załącznik 256956
 
oj chyba nie lubi - zawsze musze robic z zaskoczenia zdjecia bo tak to patrzy zdziwiony i nawet nie drgnie ;)
a co do fachu to powiem Ci że coś podejrzewałam bo Photoshop nie jest łatwym programem a Ty pisalaś że na nim pracujesz. Co do grafiki to my oboje ;) no a fotogafia to ja juz kiepsko -zreszta widać po zdjęciach Alana ;) , bo tatuś zapacowany i zazwyczaj ja mu pstrykam;), no sugestiami tez sie nie kieruj za bardzo -bo M nie pracuje ju w tym zawodzie ;)-chcielismy miec wolne weekendy ;) i dlatego zmiana pracy ;)

a dzeciaczki sa cudowne ;)
 
reklama
Do góry