reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych Słoneczek

dziewczyny na allegro jest dosyć sporo kapelusików a już w ogóle dla dziewczynek, u nas w mieście jest ten problem że pełno małych czapeczek kapelusików a nic na rozmiar 44 prawie
 
reklama
dziewczyny na allegro jest dosyć sporo kapelusików a już w ogóle dla dziewczynek, u nas w mieście jest ten problem że pełno małych czapeczek kapelusików a nic na rozmiar 44 prawie

Wolałabym nie kupować czapki przez allegro, ponieważ rozmiar rozmiarowi nie równy, a czapka w końcu musi być dopasowana :)
 
Świetnie się bawią razem dwie siostrzyczki w basenie:) no i strasza to już pannica !! A ja mam pytanko gdzie zakupiłaś kapelusik dla Lilusi?? Bo ja poszukuje takiego ale nigdzie nie ma:( mój Zyz ma mała głowke 38 cm i qrna wsio za duże!!
Ten kapelusik jest świetny, choc na poczatku go wyśmiałam, bo nie przepadam za falbankami. Dopiero jak ubrałam małej na główkę to się do niej przekonałam, bo Lila wygląda cudnie. Jest to kapelusik kupiony w podrzędnym sklepie a rozmiar ma 38-40 i dlatego jest dobra. Nazwy firmy nie znam bo metkę odkleiłam;)
 
dzieciątka piękniutkie hihihi :-D:-D:-D

co do czapeczek/kapelutków...też mam z tym problem.... dostałam sporo czapeczek ale wszystkie albo za grube albo za małe ... też szukam czegoś na te cieplejsze dni dla mojego Mikulca... tylko na rozmiar 42 hehe... na Allegro też bym nie kupowała bo faktycznie różnie z tymi rozmiarówkami ech:sorry2:
 
Kupiłam jakiś czas temu Szymkowi czapkę na allegro, miała być dobra, pomierzyłam głowę zgodnie ze wskazówkami sprzedawcy. I co? Oczywiście za duża. Jest bardzo ładna. Ale ja i tak mu ją wkładam, jak trzeba.
 
W której wersji wam się bardziej zdjęcia podobają ? :) Chcę wydrukować na dużym formacie i nie wiem na co się zdecydować :)
 

Załączniki

  • projekt2a.jpg
    projekt2a.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 52
  • projekt1a.jpg
    projekt1a.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry