reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

reklama
pere -MArcinek w stroju marynarza...malina chlopak- za mundurem panny sznurem :tak::tak::tak: a te niebieskie oczeta z kompieli boskie

kasiulka- Grzes uradowany na wakacjach i to zdjecie u ciebie na rekach- super ujecie :tak:

ina- pucka w wozku jak dama siedzi :p ni cudna dziewuszka :-)
 
No i w końcu dotarłam i tutaj...

Kasiulka wakacyjne uśmiechy jak zwykle czarujące i bezkonkurencyjne :-D

agusia ależ Alex twardo siedzi w tym wózku :szok: bynajmniej nie jak dziecko, co nie skończyło jeszcze pół roku.
No tak - nowa zabawka jest tak róznorodna, że nie wiadomo na co patrzeć ;-) Za to zjadanie stopy jest już mniej skomplikowane :-)

Pere no nie tylko życie jest zaskakujące - nasze maluchy przecież też ;-) Chociażby taki Marcin - taki malutki był, a tu proszę - kawał mężczyzny już

aina no ślicznie się przypominacie :-) A Wy już przodem do kierunku jazdy się wozicie?


To teraz idę poszperać w fotach mojego szkraba...
 
agusia Aleks jest śliczny, a pokoik macie podobny z Tunią (widziałam na fb)
pere Marcinkowi "coś" smakowało, ale on jest drobniutki, mój to może występować w reklamie opon Michelin
aina no świetnie wyglądacie!, piłkę macie w domu? i wózek mamy podobny Wy chyba macie xlandera move, a my xlandera xq. Zadowoleni jesteście?
 
Vill my od 2 tyg jeździmy przodem do kierunku jazdy zarówno w wózku (bunt na gondole nas zmusił do zmiany) jak i w samochodowym foteliku (dużo podróżujemy a młodzież w nosidle wymiętolona i przepocona d granic możliwości i nie tylko w upały, a poza tym wagowo 9,2 kg (sic!) Antek już kwalifikował się do dużego fotelika).I od razu odczuliśmy ulgę, główni Antek :-)
Kasiulka piłka okazała się wielkim Hitem! zakup w tesco o małe pieniądze, a radości co nie miara!!:-D Mamy xlandera xa i nie zamieniłabym go na żaden inny! Jesteśmy super zadowoleni. Zwłaszcza jak widzę jak moje koleżanki przesiadają się teraz na spacerówki i klną na czym świat stoi. A zima przed nami i coś czuję że i w zmiennej aurze mnie nie zawiedzie!;-)
 
aina Antonio to prawdziwy podróżnik :-) Słodki jest .

Villandra ale się uśmiałam z łowcy :-D Sceneria bardziej pasuje do polowania na motyle :-) ewentualnie muchy tse tse

Kadza pierwsze zdjęcie rozwala :-D Słodka Magdalenka :tak:

Agusia
Elegancik pierwsza klasa !! i jeden i drugi :tak:
 
reklama
Do góry