reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

Kadza - Magdalenka jest piękna i jakże słodziaśnie śpi :)
Agusia - ach jak ja lubię patrzeć na Twoje zdjęcia - a chłopacy, oczywiście są fantastyczni!
Kasiulka - to prawda wasze zdjęcia są cudowne i mają tyle radości!. Tak, to wielka radość je oglądać!
Marusia - wyglądaliście pięknie! no i z Lenki też piękna gwiazdeczka!
Vill - fantastyczne zestawienie zdjęć na hamaku - CUDO!
Madzirka - uwielbiam to czupurne spojrzenie Adaśa!
Mini - Duszka to dziewczynka miód-malinka! Obie wyglądacie wspaniale!
 
reklama
vill - zdjecia na hamaczku- piekna -pamiatka :) pucek Rafalek z noga normalnie ma sie ochote pogniesc pyzolka :)

madziorka - wlosy Adasia - no czad po prostu... chlopiec malinowy, a jaki plywak :p

kasiulka- cudne zdjecie , czerwien zdecydowanie podkresla urode Grzesia:tak:

mini - fajny pomysl z tymi elementami czerwonymi :) a zdjecie z gryzakiem w buzce wymiata

aina-Antos na trawce- mega reaxik :) a banieczki wyraznie sie podobaja - superowy chlopaczek
 
aina banieczki cudowne, a ujęcię rzeczywiście bardzo ciekawe :tak:
a co to za towarzysz na dolnej miniaturce?

Amandla Mania po prostu zaraża śmiechem :-D Pierwsze zdjęcie jest po prostu genialne!
 
reklama
Amandla Mania jest fantastyczna i w 100% podpisuję się pod tym co napisała Kasiulka!
Marusia będziecie mieć piękną pamiątkę z tego dnia! zdjęcia są świetne - najbardziej podoba mi się to zestawienie zdjęć z panami grajkami :-)

Vill kolega z miniaturki to ulubiony kolega - imiennik Jontka, który jest starszy od mojego panicz o miesiąc. W śród znajomych chłopacy znani są jako prezesowie :p
 
Do góry