reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

Aina – uśmiechnięty śpiący Antoś przesłodki!
Lastpetunia – Twoja Iskierka pięknie się uśmiecha
Maria – Polcia słodko śpi na brzuszku
Anula – Marcel pięknie trzyma główkę, mieliśmy taki sam czarno-biały pajacyk chyba ze Smyka, bardzo go lubiłam
Agusiakemisia – Twój dresiarz rewelacyjny
Atan – fajne porównania, najpiękniejsze jest zdjęcie z Przytulanką
Bozienka – śliczna ta Twoja Kornelcia
 
reklama
Anula – Marcel pięknie trzyma główkę, mieliśmy taki sam czarno-biały pajacyk chyba ze Smyka, bardzo go lubiłam

my mamy takie jeszcze 2 pajacyki jeden w zielone hipcie drugi w prążki na łułowiu i takie hipcie jak na tamtym zdjęciu na rękawach są fajne tez je lubie le dopiero zaczeliśmy się w nie stroić bo wchodzimy w rozmiar 68
 
my mamy takie jeszcze 2 pajacyki jeden w zielone hipcie drugi w prążki na łułowiu i takie hipcie jak na tamtym zdjęciu na rękawach są fajne tez je lubie le dopiero zaczeliśmy się w nie stroić bo wchodzimy w rozmiar 68

No właśnie - my mieliśmy dokładnie takie, wszystkie trzy, tyle że w rozmiarze 56 i wchodził w nie bardzo krótko, niestety.
 
agusia ale twój Alex ma piękne duże niebieskie oczka :)) mojej Roksanie zaczyna się kolor zmieniać na ciemne bo my obydwoje mamy piwne :)) i w ogóle jak wysoko pięknie trzyma główkę!!! Moja ledwo co ją podnosi :(
 
Ja tak ogólnie...
Wszystkie dzieciaczki na zdjęciach są przecudne, nie mogę się na nie napatrzeć!!!:-):-):-)
Jedyny temat w którym jestem na bieżąco :zawstydzona/y:
 
Angel super chlopaczek ! Ale czy on tak sam glowe trzyma w pionie? Szok - super mój sie jeszcze buja jak pies z churchil'a ;-)

Pele - śliczny bobas ze slicznym nowym przyjacielem ;)
 
agusia sie uśmiałam z churchila :-D :-D
Sam sam sztywno i nia rusza ( wra sie filmik wrzuce) ALE TYLKO na mnie :dry: na materacu sam jak lezy to nie trzyma tak wysoko, ledwo w bok ale sie wkurza i parska w materac :D jak sie bawimy w podciaganie do siadania to tez tak samo sztywno i mocno trzyma ja, silny jest mega ale leniwy! po mamie ;)
 
reklama
029.jpg Nasza POLA :)
 
Do góry