reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Fazerkamm śliczny brzusio, pod względem wielkości podobny do mojego:-)

A jak u Was z pępkiem? Macie na zewnątrz?ja mam bardzo płaski i może go nie wypcha;-)
 
Fazerka ale duzy domek... slicznie :-) widze ze macie ladna pogode bo u nas to czapki i szaliki juz dawno nosimy:-p
mia - ja mam pepek na wierzchu taka kulka wystaje aa u gory nad pepkiem zrobil sie taki dziubek:-)
 
Aga - ohohohohhhooooo, szczupła, normalnie przecinek haha. Teraz waga 77 przy wzroście 168. Normalnie 64-66 kg. Jak urodzę to chcę mieć 5 z przodu. A dawno takiej wagi u mnie nie było. Nogi mam jak serdelki z indyka.

Mia - mój pępek bardziej z tych normalnych. Ale jak np naciągnę nieco skórę na brzuchu to mi go wybrzusza :)
 
GośkaRW startowałyśmy z tej samej masy i wzrostu ale ja Cię przegoniłam i jest 83 ;(((((((((( Masakra. Nie bójmy się użyć tego słowa - jestem Wielka ;) i błagam o 6 z przodu ;)
 
reklama
Do góry