reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Aga fajna kuleczka twój brzusio:-)
Mój też czasami zamienia się w stożkowaty brzuch, a często mi pępka wsysa do środka:-) i mam dziurę w brzuchu.

 
reklama
fotonea-20111204-133250.jpg

moje mini mini zestawienie.

EDIT: kurde, nic nie widać na tym.
Dodaję więc ostatni wytwór - 32 tydzień:
aa.jpg
 
Dziewczyny macie piękne brzuszki:tak:

Vileyka mi w ciąży w synusiem tydzień przed porodem wylazł taki sam rozstęp nad pępkiem.gdybym tak urodziła tydzień wcześniej...to pewnie by nie zdążył;-):-p Cudny brzuszek masz:tak:

Ja pamiętam jakby to było wczoraj jak ja z tym wielkim brzuchem przygotowywałam Wigilię...A tu teraz ten mój brzuch lata koło mnie i broi:-) Ach dziewczyny takie cudowne chwile przed Wami...:-)
 
reklama
na pewno jedną:D i do tego ledwo sie tam mieści:p
ANIA2608 taki malutki nad pępkiem to i w poprzedniej ciąży był, wyszedł dzień przed porodem! teraz tylko rośnie..
 
Do góry