reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

a ja dziś na mój brzuszek weszłam bez kolejki do Centrum Nauki Kopernik, czekania było na co najmniej 3h a tu proszę, są jakieś korzyści z wystających brzuszków :)
donia ja już miesiąc temu na brzuszek kupiłam bez czekania bilety na Wawel, bo też trzeba było za nimi wystać kilka godzin ... W ciąży jestem pierwszy raz, a będę tylko kilka razy w życiu, więc dlaczego tego nie wykorzystać :)
 
reklama
lajt brzusnio tyci tyci ale ciesz się :) wybije Cię
mnie w 1 ciązy pojawił sie w 23 tygodniu a w 25to miałam niezła piłkę ...w pracy pytlai mi się ciągle czy na pewno jestem w ciąży:) a teraz mam brzusio niezły :D
kolezanka widziala mnie w odstepie 3 dni i mowi ze mnie wybiło :D
 
Dziewczyny - śliczne brzuszki, w porównaniu do mojego to brzusiątka. Boniu, czy tylko ja mam taki mega brzuchol?:eek:U mnie to nie ma żadnych wątpliwości, że w ciąży jestem i to w zaawansowanej.
 
Witam, zgodnie z obietnicą, z małym opóźnieniem, przedstawiam Wam mój brzuchal - 17t1d
IMGP8234.jpg
Pozdrawiam
 
reklama
Ja no nadal nie mam się czym chwalić, lekką wypukłość widać, ale trudno dostrzec czy to ciążowy brzuszek czy dobry obiad za mną :-)
Mój A. czasem ma mnie szczerze dosyć :-) Raz mu jęczę, że nie mam brzucha i to nasze małe to chyba nie rośnie. Za chwilę on mnie pociesza, że o coś widać, już mi się zaokrągla, a ja lece do lustra i załamana, że zaraz mi wyskoczy wielki brzuch i będę gruba... i weź tu człowieku nie zwaruj :-D i dogodź babie
 
Do góry