reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
16tckopia.jpg100_6444kopi.jpg
A to moje brzusiątko- na pierwszej focie ściągnęłam z tyłu koszulkę żeby przylegała
 
:-) Alka- ja taka chudzina nie jestem, mam z 59-60kg na wadze przy wzroście 168, taki standardzik. Ale dziękuję
Ewelina- pojęcia nie mam, naprawdę, nie mam u teściów miarki. Ale przejmujesz się że masz niewielki? Nie ma czym, ja mam taki jak na tym etapie ciąży z córcią a urodziła się pannica 3400- taki sredniaczek- choć lekarz od początku mówił ze dzieciątko jest malutkie- po prostu była tak zwinięta
 
lajtway no brzuszek zaczyna wychodzić pomalmutku, ale jeszcze drobinka

a ja dziś na mój brzuszek weszłam bez kolejki do Centrum Nauki Kopernik, czekania było na co najmniej 3h a tu proszę, są jakieś korzyści z wystających brzuszków :)
 
reklama
Do góry