reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
chaga wspaniały brzuszek!
Megi Pegi ja mam tak samo ciagle chodze i marudze ze nie widac mojemu, ze on pewnie chcialby taki wiekszy zeby bylo juz widac, by mogl sie przutulic
, ale on twierdzi ze nie ze taki jak mam jest ok i tak jest kochany, bo jego dzidzia tam siedzi:-)
a jak uslysze ze juz zaokraglony to patrze czy nie za bardzo widać:-)
i pokazuje mój brzusio:-):
DSC_2309.jpg
 
a ja przy pierwszej ciaży nie widzialam w ogole swojego brzucha... znaczy nie wydawał mi sie taki wielki... ale jak juz po wszystki spojzalam na fotki... to zwatpila... "- matko, jaki ja mialam wielki bebech!!!"
 
Livastrid właśnie boję się tego, że jak mnie wywali to od razu będę mieć rozstepy bo na biuscie juz mam, przez co wstydze sie pokazywac mojemu K. a ja sklonna jestem. niby smaruje sie oliwka balsamuje codziennie ale jak maja wyjsc to i tak podobno wychodza:-(
 
reklama
Mami91
ja uważam, że masz naprawdę sliczny bruszek i taki w sam raz. Skoro drobna jesteś to pewnie taki Twój urok.

No ja nie mam prawie wcale i właśnie martwię się, że jak mnie wywali to razem z rozstępami. Chociaż codziennie smaruje się mustelą i robie sobie masaż szorstką rękawicą, ale obawiam się, że na niewiele się zda...
 
Do góry