reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Melisa129- tez spory i zgrabniutki ;-) I ciekawe, czemu masz nick taki jak ja - tez taki nerwusek jestes?
;-)
No troszeczkę tak :p

Super brzuszki, dziewczyny. Sarat, widać, widać i to całkiem bardzo :)

A my dzisiaj w paski :)

Zobacz załącznik 380679
Super brzuszek :)

malutkans fajniuchny!!!

Melisa87 słodziak!! ja w porównaniu do Ciebie to masakra!! hihi jakbym minimum trojaczki miała :p a my w tym samym czasie jesteśmy :-)

To fajnie masz , mój jest taki malutki prawie go nie widać . Mam nadzieje , że też niedługo urośniemy :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Alka! brzuszek boski:) nie marudzić mi tu proszę:D dzidzi musi być wygodnie:) później możemy razem zacząć walkę z dodatkowymi kilogramami:D:D
 
Pokaż pokaż - chcę wierzyć, że ktoś ma jeszcze większy :):):) ale u mnie to pewnie tłuszczyku sporo :(
Kochana, moja waga ekstremalna to było 89,5kg :szok: Po tym postanowiłam schudnąć i pół roku później było już na wadze 67,3kg. Byłam tak szczęśliwa, że zaczęłam troszkę folgować i po kolejnym pół roku było już 73kg :crazy: I jak postanowiłam zrzucić ten balast okazało się, że jestem w ciąży :happy: Więc to moja waga startowa a teraz już przekroczyłam 80kg :baffled: Ale jak ktoś wspomniał wcześniej będę się odchudzać po porodzie, bo skoro udało mi się raz, to dlaczego ma się nie udać drugi :-D Mocno w to wierzę ;-) A ja tyję przede wszystkim w brzuchu więc mój tłuszczyk jest o wiele większy od Twojego :-p Bo nawet będąc nastolatką z wagą 53kg, zawsze wciągałam brzuch, bo wystawał ponad moje cycuchy :cool:
Pozdrawiam
 
ch_aga ja startowałam też z wagi ciężkiej bo z 82... ale cieszę się, że ten brzuch wygląda bardziej na ciążowy niż tylko na tłusty - bo zawsze miałam zupełnie inny kształt, a teraz jakiś taki spiczasty jest i sterczący :) a po ciąży odchudzać się będziemy razem :)
 
Jeszcze się zdziwicie jak po ciąży kilogramy same uciekaja- karmienie, nocne wstawanie, bieganie za maluszkiem plus praca... Mnie przybyło 21kg a spadło w ciągu chyba 3mcy 25. Musiałam garderobe wymienić bo wszystko spadało. Więc spoko luz, nie ma co panikować;-)
 
Jeszcze się zdziwicie jak po ciąży kilogramy same uciekaja- karmienie, nocne wstawanie, bieganie za maluszkiem plus praca... Mnie przybyło 21kg a spadło w ciągu chyba 3mcy 25. Musiałam garderobe wymienić bo wszystko spadało. Więc spoko luz, nie ma co panikować;-)

tez tak uwazam... bo ja stracilam w ciagu 5 mies 12 kg;)
 
reklama
Jeszcze się zdziwicie jak po ciąży kilogramy same uciekaja- karmienie, nocne wstawanie, bieganie za maluszkiem plus praca... Mnie przybyło 21kg a spadło w ciągu chyba 3mcy 25. Musiałam garderobe wymienić bo wszystko spadało. Więc spoko luz, nie ma co panikować;-)
Tak, wiem cos o tym;-) ale teraz jestem juz po 30tce i ciekawa jestem, czy tez pojdzie tak latwo ze strata kilogramow jak za pierwszym razem ;)
 
Do góry