reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Mami, Marcia fajne fryzury macie i brzuszki też oczywiście.
Lajtway naprawdę masz malutki brzuszek ale wiem, że to o niczym nie świadczy, bo na szkole rodzenia była taka dziewczyna w grupie wyższa, która miała też mały brzuszek a za jakiś tydzień ma termin. Ona sama była tym zdziwiona, że taki ma mały.
Bakaalia ładny brzunio:)

https://www.babyboom.pl/forum/members/lajtway-57848.html
 
reklama
Iga! wyglądasz super!!:):) bardzo mi baletnicę przypominasz:p tańczyłaś kiedyś może?:)

Marciaa...super brzusio!!:) a tych 11 kg nie widać!! )

Mami..malusi masz brzuszek, ale śliczny!!!:):):)

ja dziś lub jutro zmolestuję P. żeby mi fotę cynkął, bo mi znów telefon się rozwalił.....;/;/;/
 
ale zescie sypnely fotami:szok:

Marciaa baby wszystko wypatrza:laugh2::-p fajnie Ci tylko w brzuch idzie

Iga zartujesz, nie usuwaj. Przytakne Anastazzji, bo mi tez baletnice przypominasz;-)

Lajtway
a Ty gdzie chowasz brzuch, co:-D

bakaliaa
sliczny domeczek
Mami rowniez masz sliczne mieszkanko:tak:

chyba nikogo nie pominelam:zawstydzona/y: nie nadazam ostatnio:laugh2:
 
Iga- ależ Ty młodziutko wyglądasz:tak: Fajny bębenek, jak z obrazka
I podpisuję się pod tym co dziewczyny pisały- taką delikatną urodę masz, tylko pozazdrościć
 
reklama
Iga- podpisuje sie pod Dziewczynami- slicznie wygladasz, bardzo zgrabnie i masz swietna urode! Sliczna buzie :-) I mlodziutko wygladasz!

Lajtway- malutki brzuszek, nie widac tych kilogramow :-) Bardzo zgrabnie wygladasz!

Bakalia- brzuszek spory i fajniutki :-)
 
Do góry