reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

reklama
Bakalia no teraz może ci brzuszek będzie rósł szybko;-) U mnie też do 6 miesiąca nikt nie widział, nie wiedział o ciąży, a teraz co tydzień widzę, że coraz większą ma pojemność. Mój D. też ostatnio powiedział "ale cię wywaliło";-)

 
Bakalia no teraz może ci brzuszek będzie rósł szybko;-) U mnie też do 6 miesiąca nikt nie widział, nie wiedział o ciąży, a teraz co tydzień widzę, że coraz większą ma pojemność. Mój D. też ostatnio powiedział "ale cię wywaliło";-)

To podobnie jak u mnie, jeszcze pod koniec października słabo było widać brzuszek, ale ok. tych dwóch, trzech tygodni mam brzuszek coraz większy:) .Ale fajnie, że teraz już zaczyna być coś widać:-D.
 
Bakalia no teraz może ci brzuszek będzie rósł szybko;-) U mnie też do 6 miesiąca nikt nie widział, nie wiedział o ciąży, a teraz co tydzień widzę, że coraz większą ma pojemność. Mój D. też ostatnio powiedział "ale cię wywaliło";-)

u mnie było tak samo, że do 6 miesiąca brzuch był tylko lekko zaokrąglony.. wszyscy właśnie mówią że moja ciąża jest całkiem inna niż u moich dwóch sióstr po których od razu było widać.. a teraz z miesiąca na miesiąc co raz więcej brzuszka ;) najważniejsze że malutek zdrowy ;)
 
29tc+6 :)
IMG_0332.jpgIMG_0339.jpg
 
reklama
Do góry