reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków

MAM ten sam problem, butów mam więcej niż gaci:-D
jedne cudne klapeczki z Prima Moda miałam ubrane dokładnie jeden raz, ale to ze względu na 12cm obcas, a nie na puchnięcie.Mam nadzieję, że moja "kolekcja" bedzie na mnie dobra, ale raczej powinna byc dobra skoro nic mi nie puchnie...
chyba sobie poprzymierzam dziś buty...
a TY MEDEUSKA też tak masz, że kupujesz buty na rózne okazje, ubierasz raz, a potem leżą sobie w kartoniku i po prostu "są" w kolekcji??

ja czasmi mam napady zakupocholizmu i kupuję buty tylko po to by je mieć... a potem ewentualnie myślę do czego by je tu założyć.

to już choroba chyba.:baffled:

Hahahahaaha:-D:-D:-D:-D
Teraz mi się przypomniało jak robiłam porządek z bucikami za namową mojego Andrzejka, pakuje buciki do kartoników no i poprosiłam go o pomoc i on nie wiedział do czego służy środku ta bibułka i zaczął ją wykładać i na śmietnik no myślałam że go zabiję gołymi rękoma tak na niego naskoczyłam jakby wyrzucał skarby Atlantydy hahahahah a jaką miał minę...
Buciki to super sprawa ale podczas ciąży to niestety nie nacieszyłam się zbytnio letnią kolekcją:zawstydzona/y:
 
reklama
MAM ten sam problem, butów mam więcej niż gaci:-D
jedne cudne klapeczki z Prima Moda miałam ubrane dokładnie jeden raz, ale to ze względu na 12cm obcas, a nie na puchnięcie.Mam nadzieję, że moja "kolekcja" bedzie na mnie dobra, ale raczej powinna byc dobra skoro nic mi nie puchnie...
chyba sobie poprzymierzam dziś buty...
a TY MEDEUSKA też tak masz, że kupujesz buty na rózne okazje, ubierasz raz, a potem leżą sobie w kartoniku i po prostu "są" w kolekcji??

ja czasmi mam napady zakupocholizmu i kupuję buty tylko po to by je mieć... a potem ewentualnie myślę do czego by je tu założyć.

to już choroba chyba.:baffled:

może nie tyle na okazje.. bo ja rzadko mam jakies :okazje"-moja okazja to wyprzedaż albo jakies super mega buty przy których moijemu piscze że bez nich ze sklepu nie wyjde:-D:-D:-D a potem mi skoda w nich chodzic bo sa takie fajne:-D:-D

a co do gaci to fakt butw mam najwiecej z wszystkiego:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
no to u nas jest odwrotnie :-D mój mąż ma większego pie***lca na punkcie damskich butów niż ja :-)
"Kochanie zobacz jakie cudne szpileczki, kup sobie są taaaaaaakie sexowne":-D
 
może nie tyle na okazje.. bo ja rzadko mam jakies :okazje"-moja okazja to wyprzedaż albo jakies super mega buty przy których moijemu piscze że bez nich ze sklepu nie wyjde:-D:-D:-D a potem mi skoda w nich chodzic bo sa takie fajne:-D:-D


no ja na WYPRZEDAŻE zawsze zwarta i gotowa!!!!

czasmi dostaję olśnienia, wchodzę do sklepu i widzę, że "gapią się" na mnie jakieś tam buty i wołają KUP NAS KUP NAS!!!
Mój Damian już nie zwraca uwagi na moje "kaprysy" o ile oczywiscie kasa jest.

ABEJKA jakiś fetysz ma Twój mąż?? Bo ja na bank mam- a propos sexowności butów... Mój D też chyba ma choć się nie przyznaje...ale otwarcie mówi, że lubi sexy szpilkii te sprawy... ehhhhhhhhh kto nie lubi??
 
Ja na razie wchodzę w swoje buty i mam nadzieję, że tak zostanie:-D. W poniedziałek mam w planach zakup balerinek, bo moje się rozpadły. Mój M się ze mnie śmieje, że ja to mam majtek najwięcej:-D:-D:-D, ale to u nas rodzinne. Moje siostry też tak mają:-D:-D:-D
 
no ja na WYPRZEDAŻE zawsze zwarta i gotowa!!!!

czasmi dostaję olśnienia, wchodzę do sklepu i widzę, że "gapią się" na mnie jakieś tam buty i wołają KUP NAS KUP NAS!!!
Mój Damian już nie zwraca uwagi na moje "kaprysy" o ile oczywiscie kasa jest.

ABEJKA jakiś fetysz ma Twój mąż?? Bo ja na bank mam- a propos sexowności butów... Mój D też chyba ma choć się nie przyznaje...ale otwarcie mówi, że lubi sexy szpilkii te sprawy... ehhhhhhhhh kto nie lubi??
tak wlasnie mam podobnie:-D mialam tak z tymi co teraz kupiłam:-D:-D:-D i najlepsze e nie wchodizłam do sklepu.. bo wiedzialam ze nei ma kaski....

tylko ta wyprzedaz tak korcila.. no i zerkałam jakotako na ten sklep przechodzac hehe..


no i w 3 rzedzie 3 od prawej jak zobaczyłam z daleka to..... przeszłam 10 m juz za sklep i wróciłam zeby je przymierzyc:-D:-D:-D:-D założylam mwie jakie cuuuudne...
ale nie..nie kupuje bo nei ma kasy.. i pojechałam do domu... i mowie M ze takie cudne byly to on mnie za łape i jedziemy je kupic:-D:-D:-D:-D
to w nim najbardziej lubie- ze jak ja cos chce a nie ma kasy- to on mowi zacisniemy pasa ale bedziesz to miała:-D

ja sama nigdy nie mam sumienia sobie kupowac "pierdoł" jak wiem ze moe nam przez to braknąc kasy hehe







aaaa... co do lubienia butów... to moj tez bardzo lubi.. błehehe

jak przyszlismy z nowymi butami to kazał mi je zalozyc... no i wiadomo jak to sie skonczylo
:-D
 
ano owszem ma...
Ja nie powiem, lubię ładny obuw ale mnie się podobają nie tylko szpilki...
a tymczasem parę lat temu kupił mi takie szpile, nie wiem, chyba z 15 cm mają... oczywiście służą tylko w jednym celu, bo wyjść na spacer się w nich nie da..
 
ano owszem ma...
Ja nie powiem, lubię ładny obuw ale mnie się podobają nie tylko szpilki...
a tymczasem parę lat temu kupił mi takie szpile, nie wiem, chyba z 15 cm mają... oczywiście służą tylko w jednym celu, bo wyjść na spacer się w nich nie da..
a ja wylacznie w najwyższych chodze:-D
w ciazy strasne bylo dla mnie chodenie w niższych:tak: chociaz przywyklam juz do tych 4-5 cm
 
ano owszem ma...
Ja nie powiem, lubię ładny obuw ale mnie się podobają nie tylko szpilki...
a tymczasem parę lat temu kupił mi takie szpile, nie wiem, chyba z 15 cm mają... oczywiście służą tylko w jednym celu, bo wyjść na spacer się w nich nie da..

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D no,ale ważne,że jednak jakiś pożytek z nich jest ;-);-);-):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry