reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Kurde, fajne te Wasze brzuszki :-D Mój niby też niewielki, tzn. wg mnie jest spory, ale miseczkę mogę sobie na nim postawić :-D Ostatnio przy śniadaniu tak zrobiłam i mój luby się osmarkał ze śmiechu :-D
 
fajne brzuszki:-) mayo jak wysoko:szok: elizabeth jaki zgrabniutki i malusi:-D

a to mój potwór.... piłka ogromna:baffled: normalnie jak porównuję do wielkości piersi to śmiać mi się chce... od kilku dni buty mi mama zawiązuje bo ja już nie daję rady
 

Załączniki

  • 200908262159.jpg
    200908262159.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 86
Głupoty piszesz, wcale nie potwór :-D Śliczny brzunio :tak: Na zdjęciu widać, nie dupki nie masz, nie narzekaj :-D
Ja sposób na buty znalazłam taki, że chodzę cały czas w japonkach :-D
 
Śliczności :-D:tak:

Catedra Ty drobniutka taka jesteś, że ta Twoja Piłeczka faktycznie może Cię już "przytłaczać" ;-)
 
reklama
Głupoty piszesz, wcale nie potwór :-D Śliczny brzunio :tak: Na zdjęciu widać, nie dupki nie masz, nie narzekaj :-D
Ja sposób na buty znalazłam taki, że chodzę cały czas w japonkach :-D

bueheheheeh ja nie mam tyłka:-D:-D:-D z 34 na 38:baffled: w życiu tak nie wyglądałam:-D:-D:-D nie mieszczę się już w nic:-p
 
Do góry