reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria brzuszków

mi naprzyklad nad pekiem nie chce rosnac brzuch pytalam lekarza czemu maam tyak niskoa on gdzIe tu pani widzi nisko peikny brzuszek ... no ale pocieszam sie tak ze rozstepow nie mam ani jednego i po porodzie tez raczej nei bede meic bo u mnei to nie w genach

elka wrzuce ci zaraz moj
:p

To My dzis
 

Załączniki

  • DSCN1228.JPG
    DSCN1228.JPG
    23,1 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Śliczne brzuszki :tak:

Ja tez pod wieczór, albo jak trochę pochodzę mam większy. No i te żebra, aż boję się co bedzie dalej :shocked2: już tak sa obolałe z jednej strony, że nie mogę na niej spać :confused:

Elka top fajowy, też w podobnym na codzień śmigam.
 
I ja mam taki top:-) Fajna sprawa :-D No brzuszki z każdym dniem stają się co raz większe... I pomysleć, że jeszcze tylko kilka tygodni, a będziemy wstawiały zdjęcia dzieciaczków :-) Nie mogę się doczekać...
 
Melduje ze u nas jest 125cm,w 29tyg i 5 dniu!.Ile miałam przed ciążą nie wiem dokładnie.
Jak ja byłam w szpitalu w 24tc to leżeła e mną na sali dziewczyna w tym samym tc tylko z blizniakami,i ja miałam tak z półtora raza większy brzuch!!:-):tak:
A wielkościa sie nie przejmuje,juz przy Jasiu wszyscy pytali czy czasem to nie będa blizniaki,więć spoko czekam na więcej;-)
 
ja wczoraj z ciekawości też się zmierzyłam, a więc w 31 tc mam 96cm.

zapisałam się również na małą sesję zdjęciową z Brzuszkiem. Idę w środę. Jak zdjęcia będą się nadawałay to się pochwalę.
 
reklama
Do góry