reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

reklama
joaszka-zaglosowalam i zrobie to jeszcze z telefonu.czy mozna z tego samego komputera wiecej razy?moja tez bierze udzial w konkursie do 31.01 ale chyba po raz ostatni (chyba ze nie trzeba bedzie glosowac) bo powiem ci ze dosyc irytujace.No ale i dla ciebie i dla mnie mam nadzieje ze wygramy.trzymam kciuki
 
joaszka zagłosowane;-)

eijf jakie rumieńce słodkie na polikach;-)

Nadia pt. ostatni raz pozuję na dziś i dawać jeść:-D

000_0011.jpg
 
jedyneczka-widze ze nasze roznia sie wiekowo tylko 2 dni:) swietna grzywe ma i widze ze dosyc pewnie siedzi w krzeselku.ja swojej jakos nie wsadzam jeszcze choc krzeselko stoi.szeleczki tez sa.sama nie wiem kiedy zaczac.
 
kropa-tak naprawde to nie wiem ile stopni ale mrozu nie bylo.dzis jest chyba 5 ale widze w prognozie ze i u nas niestety znow minus zagosci:( tu bez czapy bo to bylo tylko wlozenie do samochodu ktory stoi pod domem i wyciagniecie z samochodu kolo domu znajomych wiec bez sensu ubierac w zimowa kurtke,czapke,szalik itd.jako ze w samochodzie cieplo.

coreczka jedyneczki rzeczywiscie na starsza wyglada.pewnie przez te wloski.super sa.my to chyba z rok na takie poczekamy
 
eijf-słodki ten Twój Krasnal, bez dwóch zdań!:-)
jedyneczka-wiem, powtarzam się i innych, ale...Oczy Nadii są boskie!:-)
dziękujemy za głosy!

Można kilka razy z tego samego kompa, nawet ja mogę głosować, ale tak bez sensu głosować na swoje zdjęcie:-)
 
eijf- malutka przeslodko wyglada. Sliczną ma minke!

jedyneczka Nadia jest bombowa!!! Boziu oczy ma niesamowite i te wloski. mala pieknosc. I rzeczywiscie na starszą wyglada. Conajmniej na roczek
 
reklama
kropa-radek rewelacyjnie sobie radzi!slucha sie mamy bo rzeczywiscie pelznie szybko;) wyglada to troche jakby plywal na sucho ha ha.no i tez na starszego wyglada.ah wszystko te wlosy:))
 
Do góry