reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

piękne dziewczynki i super Radzio. Pełzający ubawił mnie do łez! i widac, ze to przyszly inzynier, do sprzetu grajacego pelznie:)

czy ta moja kluska zacznie pełzac wreszczie.... na razie nosem szoruje i dupkę podnosi. ciągle raczej wokól wlasnej osi niz na odleglosc.
 
reklama
Zobacz załącznik 322241
a to moja Ola, dziewczyny jak Wy to robicie, że Wasze maleństwa już pełzają :-D kropa brawa dla Radka, super, moja się jakoś nie rwie do tego :zawstydzona/y:

aneta, mojego- jak o moja babcia mówi - "podłoga wychowała" :) Ja się do zmiany miejsca nie pchałam, to się musiał sam nauczyć :)

piękne dziewczynki i super Radzio. Pełzający ubawił mnie do łez! i widac, ze to przyszly inzynier, do sprzetu grajacego pelznie:)

czy ta moja kluska zacznie pełzac wreszczie.... na razie nosem szoruje i dupkę podnosi. ciągle raczej wokól wlasnej osi niz na odleglosc.


marta, to komputer :) Informatyk będzie po tatusiu ;)
 
e,no ładnie siedzi,jak pewnie:-)
tak a propo-biorę udział w konkursie Loveli, i przeglądając galerię zdjęć, zobaczyłam znajomą buźkę-Julki:-)głosik oddałam:-)

a o to moja Łobuziara przed zaśnięciem:
DSC04802.jpgDSC04804.jpgDSC04803.jpg
 
madzik1980 ślicznie siedzi, a trzyma pion, bo mojej nie mogę zostawić samej, bo zzaraz hop do tyłu i leży :-D
Joaszka to drugie zdjęcie jest super, jak podgląda z łóżeczka ;-)

Kopia IMG_1674.jpg
 
łoooooo jesiuuuuuuuuuuuuuu ahhh ten śliczny Marcepanek :-) Normalnie powala spojrzeniem.
Julka - jak zawsze piękna. No tak już jest, że teraz by tylko siedziała. Jeszcze chwila i będzie biegać ;-)
Lily- uroczo wygląda w tym łóżeczku. Uwielbiam biały kolor.
 
ewcik-mala miala tam 9 dni...sama uwierzyc nie moge jak to szybko zlecialo

mysza-u nas to wszedzie bialo.tez lubie.u malej pokoj w zalozeniu mial byc inny czyt.na jednej scianie miala byc bialo-srebrna tapeta a na drugiej delikatny kolorek ale ze nadal szukamy domu i w obecnym nie zostaniemy to szkoda mi bylo kasy na remonty takie szczegolnie ze wtedy myslalam ze mamy juz dom na oku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aneta82-słodziak z Twojej Oli..taka spokojniutka się wydaje:-)
Ewcik- Mracel już pewnie zajęty? Taki przystojny zięć by z niego był:-D
eijf-rozczuliłaś mnie tym zdjęciem:-)Moja od latem spała tylko pod pieluszką, ale od początku miała kołderkę, podusię i misia do miętoszenia...ona tak fajnie miętosi go za metkę jak zasypia:-)a jak spać nie chce,to go gryzie i przewala po cały łóżeczku:-)
justyśka-jaką ma minę zawadiacką Kuba:-)Mały psotnik?
 
Do góry