reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

kropa-moja dokładnie tak samo:-)pełza i na kolanka już "klęka".Tak widziałam, że się na kompa czaił...moja do wieży uwielbia podpełzać i podgłaśniać, bo jej za cicho:-D
A tak poza tym-przystojniak mały:-) No i rzeczywiście wygląda na starszego...
 
reklama
wypowiem się tu, bo tutaj się temat pojawił - dziewczyny, nie lekceważcie czapki, a w zasadzie zakrywania uszu.Jak miałam ok 2 lat gdzieś mnie zawiało i bezobjawowo straciłam całkowicie słuch na kilka miesięcy. Mama odkryła przypadkiem, wkurzyła się, bo myślała, że ją olewam i nie reaguje, a dopiero jak stanęła za moimi plecami i zaczęła wydawać różne głośne dźwięki okazało się, że jest nieciekawie. Lekarze nie dawali szans, że będę jeszcze kiedykolwiek słyszeć, ale rodzice zjeździli ze mną pół Polski i udało się. Teraz jest niby ok,w nocy obudzi mnie spadająca szpilka u sąsiadów, ale... pozostały mi mikro uszkodzenia słuchu - nie słyszę rytmu, akcentu, nie potrafię ich odróżnić i nie odtworzę. Ze słuchu nie rozróżniam też końcówek typu ść,źć, itp, itd.
 
tweenie-ale jestes pewna ze to przez zawianie?np ludzie czesto blednie mysla ze zapalenie uszu bierze sie od wiatru wlasnie a tak nie jest bo przez bakterie..poza tym moja znajoma nic nie zawialo a ma zadka chorobe przez ktora stracila sluch na jedno ucho (w wieku doroslym) a na drugie slyszy tylko 40 % (nosi aparat) ale nie ma nic wspolnego z przewianiem.ma pecha,to taka choroba genetyczna o ile wiem.
ja zakladam czapke jak zimno jest ale smieszy mnie jak widze slonce,wiosne,ludzie w krotkich rekawkach a dzieci na okraglo w czapach.u nas jak popatrzysz dookola ZADNE czapki nie nosi chyba ze mroz i tym dzieciom sie nic nie dzieje.dlaczego?przysiegam ze na 10 dzieciakow w ladna pogode moze 1 w czaeczce zobaczysz i to moze nawet nie.co innego chroniaca przed ostrym sloncem ale nie w taka normalna pogode.ja swojej zalozylam pierwsza w listopadzie bo wczesniej bylo po prostu dosyc cieplo
mnie jak mala sie urodzila (poza pierwsza noca) kazali czapki nie zakladac bo jej temperatura ciala byla wysoka wiec lezala caly dzien w body i bez czapeczki i dopiero wtedy temperatura ciala byla ok.jak tylko zalozylo sie jej cos wiecej to sie przegrzewala a szczegolnie od czapki
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 321362Zobacz załącznik 321361A tu moja Jula-próby raczkowania i siedzenia ;))))))))

Eijf super Twoja córcia wygląda-mała księżniczka-pięknie jest ubrana,wszystko dopracowane!!
Jedyneczka Nadinka będzie łamać męskie serca-oczy boskieeee ma:))))
Kropa no mobiny już Radzik-superrrr zuch!!!

A tu moja Jula-próby raczkowania i siedzenia!!!
 
madzik-mam takie skrzywienie rzeczywiscie ze lubie jak rzeczy do siebie pasuja choc osttanio to przypadkowo wlasciwie wyszlo.
julka ladnie pozycje przybrala.moja poki co kombinuje jak kon pod gorke.czasm sie zapatrze a ona gdzies pod kanapa laduje czy w calkiem innym miejscu.nawet nie wiem jak to robi.poki co obraca sie ,pelza.jeszcze sie za nia naganiam
 
jedyneczka ale urocza czarnulka

kropa Radzio super pełza,Michaś też tak szybko za pilotem albo komórką,za swoimi zabawkami to mu się nie chce za bardzo, cwaniak

madzik Julia przesłodka
 
Kopia IMG_1929.jpg
a to moja Ola, dziewczyny jak Wy to robicie, że Wasze maleństwa już pełzają :-D kropa brawa dla Radka, super, moja się jakoś nie rwie do tego :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry