reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Ladygab, Justynko ale slodziaki:-Dsuper z was brzuchatki...Justynko widze ze sie zakroglilas i to sporo:-D

Teraz ja wkleje swoj brzusio i siebie:rofl2:27 tydzien:-D
 

Załączniki

  • IMG_3036_1.jpg
    IMG_3036_1.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_3039_1.jpg
    IMG_3039_1.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_3040_1.jpg
    IMG_3040_1.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Wow! Kokoszka ale piękny brzuszek!:tak::-D

W ogóle chciałam wszytkim Mamusiom pogratulować brzuszków! Wszytkie są coraz większe i coraz piękniejsze! :-)
 
Confi, Ladygab, Justyna, Kokoszka- superowe brzusie, zaokrąglone slicznie :) No i ładne promieniujące mamusie
 
Mamusie kochane :m@dz1@ ,marychna21,imagination, barmanka79, mama-bartusia,kokoszka, ankzoc,katarzynka83- dziekuje bardzo za mile opinie:)

To prawda ze brzusio to roznie w oczach.Teraz jak spojrzalam kokoszko na twojego pieknego brzusia to faktycznie widac roznice miedzy brzusiami na chlopaszka a na dziewuszke:-)Piekny brzusio i tez roznie ta Mania w oczach!!!!

Barmanka79- no to ja musze ciebie o jakas foteczke twojego brzuszka zobaczyc i porownac jak te nasze Marcelki sobie rosna ;-)
Imagination- no my mieslismy wczoraj pol dnia wolnego przez ta pogode w Londynie, wiec zagonilam mezusia do roboty:-p:-p bo ja to sesje tez musze zawsze robic dla niecierpliwej rodzinki w Lodzi ktorzy z upragneiniem czekaja na najnowsze foteczki :-p
Glaski dla waszych brzuskow
 
Mamusie kochane :m@dz1@ ,marychna21,imagination, barmanka79, mama-bartusia,kokoszka, ankzoc,katarzynka83- dziekuje bardzo za mile opinie:)

Imagination- no my mieslismy wczoraj pol dnia wolnego przez ta pogode w Londynie, wiec zagonilam mezusia do roboty:-p:-p bo ja to sesje tez musze zawsze robic dla niecierpliwej rodzinki w Lodzi ktorzy z upragneiniem czekaja na najnowsze foteczki :-p
Glaski dla waszych brzuskow
Nie ma za co :-)
Ja chcę nacykać fotek ot tak, dla samej siebie i dla potomności. Chcę sporo z nich wywołać i powkładać do albumu Maleństwa od pierwszych chwil, jeszcze w brzuszku:-) Fajna pamiątka:tak:
 
reklama
Do góry