reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Confi brzuszek ladny i zgrabniutki oby tak dalej!!:)
Ladygab Twoj brzusio tez fajowy i jak na 29 tydzien to calkiem jeszcze znosnych rozmiarow, az zazdroszcze....;-)
 
reklama
Confi-Ladygab - sliczne brzuszki :-) No teraz to naprawde zaczynamy sie powiekszac, moj maz stwierdzil ze z dnia na dzien jestem wieksza:-p
I o to dowod moje zdejcia z wczoraj 26 tydz i 3 dzien oraz nasze rodzinne zdjecie :-)
 

Załączniki

  • DSC04726.jpg
    DSC04726.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC04744.jpg
    DSC04744.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 80
  • DSC04745.jpg
    DSC04745.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Ladygap, śliczny brzuszek, a jaki malutki mimo 29tc ;-) Piesio też słodki :-)

Justynko, zupełnie jakbym swój bruszek widziała :-) Śliczny :-) A jak mąż się tuli do Dzidzi:-):-):-)
Ja też muszę moją połówkę do zdjęć zagonić, ale nie mam serca Mu truć o robieie sobie zdjęć jak wraca padnięty... Moze w weekend cykniemy sobie w 3-kę fotke :-)
 
Justyna_O ale masz śliczny brzuszek :-)
patrząc na twoją fotkę w pierwszej chwili myśle sobie - o kurcze taki sam jak mój!! :tak: a za chwilkę przypomniałam sobie - no tak, przecież ty też czekasz na synka tak jak ja ;-) i na dodatek też na Marcelka :-):-):-) więc nic dziwnego że nasze brzuszki są jak bliźniaczki :)
 
reklama
ladygab piekny zgrabniusi brzusio!!!
niektorym dziewczynom zazdroszcze, bo po ciazy nikt nie powie Wam ze w niej bylyscie!! a poza tym ludzie beda pytac gdzie pomiescilyscie te Wasze kruszyny!!!:)))

justyna pikene zdiecia i piekny brzusiu..juz taki dorodny!!
kurcze, lada moment a niektore z nas juz w ostatnia dziesiatke wejda!!! przekroczycie 30...

superasne fotki!!
 
Do góry