reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Katarzyniak,Justynko,Ankzoc, Iwee, Paula, Tikanis dziekuje mamusie za komplementy:-Daz czerwona sie zrobilam:tak:

Iwona coreczka podobna do Ciebie:) a jaki okraglutki brzusio:rofl2:

Imagination widze ze zaczelas odrozniac brzuszki chlopiece od dziewczecych:tak:
 
reklama
kokoszka- no sliczna jestes , taka wlasnie greczynka :) brzuszek na chlopczyka.. czy juz wiesz co bedziesz miala??? widze ze slub byl tez niedawno - gratulacje.. moze jakies zdjecia z slubu wrzucisz:rofl2:
 
a oto moje słonko na 200 % płeć widoczna jak pani dr powiedziała DSC00286.jpg
 
Tikanis dziekuje slicznie za komplement:-DBedziemy miec dziewczynke (chyba mam typowy brzusio na dziewczynke:tak:). Potwierdzone 2 razy ;-)Greczynka nie jestem hehe Polka z kosci i krwi...Jak tylko pojdziemy do fortografa i zabierzemy zdjecia napewno wrzuce fotki:-D W Grecji mieszkam ok 1roku i 8miesiecy, mojego meza znam 3lata, w grudniu 2007 sie zareczylismy teraz w sierpniu 2008 zaszlam w ciaze i w styczniu 2009 slub:rofl2:Opisalam swoja historie jak sie znalazlam w Grecji i poznalam mojego meza na forum "Mamy z emigracji" gdzies na 2 stronie jest moja historia...A wy co kochana bedziecie miec???

Patusia kochana dziekuje za komplement:-D

Imagination nic sie nie martw moze twoj maluszek nie chce pokazywac dzyndzla wszystkim:tak:moze na nastepnym USG napewno sie pochwali;-)a narazie cwicz cwicz te brzuszki...

Kasia widze ze brzucholek pokazny, a plec???ja nie jestem dobra w odczytywaniu USG w brzuszkach lepsza...:rofl2:
 
reklama
Tikanis dziekuje slicznie za komplement:-DBedziemy miec dziewczynke (chyba mam typowy brzusio na dziewczynke:tak:). Potwierdzone 2 razy ;-)Greczynka nie jestem hehe Polka z kosci i krwi...Jak tylko pojdziemy do fortografa i zabierzemy zdjecia napewno wrzuce fotki:-D W Grecji mieszkam ok 1roku i 8miesiecy, mojego meza znam 3lata, w grudniu 2007 sie zareczylismy teraz w sierpniu 2008 zaszlam w ciaze i w styczniu 2009 slub:rofl2:Opisalam swoja historie jak sie znalazlam w Grecji i poznalam mojego meza na forum "Mamy z emigracji" gdzies na 2 stronie jest moja historia...A wy co kochana bedziecie miec???


Imagination nic sie nie martw moze twoj maluszek nie chce pokazywac dzyndzla wszystkim:tak:moze na nastepnym USG napewno sie pochwali;-)a narazie cwicz cwicz te brzuszki...
Super, ze dziewuszke mieć będziecie... I ze Wam się tak pięknie pokazuje... Pozazdrościć:tak:
Myślę, ze się wprawię co do prognoz z brzuszka;-) w końcu Twoja szkoła :-D
Dziś nawet w M jak miłość jak Kinge pokazywali, to palnęłam, ze ma dziewczęcy brzuch, bo wysoko... udalo im sie ucharakteryzować :-D a tata i T w szoku;-)

Kasia, synuś? Gratuluję :-)
 
Do góry