reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Mama Bartusia, dla mnie twoj brzuszek wyglada na dziewczynke:-Dtez bym sie upierala ze bedzie cora patrac na Ciebie:tak:A w ktorym tygodniu ciazy lekarz powiedzial Ci ze to moze chlopak???Mi tez powiedzial w 13 tygodniu ze cos rosnie, wiec moze chlopak :confused:w 17 tygodniu nic nie powiedzial, tylko to ze dziecko jest male i teraz w 20 tygodniu powiedzial ze dziewczynka na 99%:-D(100% po urodzeniu)hehe, nawet pokazywal mi pipke:szok:hihi, mam na DVD...Kiedy masz nastepna wizyte???Buzkiaki i pozdrawiam:rofl2:


hehe bardzo dziekuje kokoszka !!!! ja tez mam takie przeczucie na dziewczynke:) ale dowiemy sie 30 maja na 100%!!!!
a termin nastepnego usg mam na ktoregos stycznia,ale dopiero przysla mi list ktorego...a potem 16 marca...chyba juz ostatnie:)

Paula dziekuje zgadlas doskonale:) to najmlodsza siostra, wlasnie u niej jestesmy w te swieta:) tzn u rodzicow i u niej:p

dzieki dziewczyny!!!!
 
reklama
mama bartusia- ja musialam umawiac sie sama na USG tylko na pierwsze przyszlo mi wezwanie... i zalecanych jest tylko 2 w ciagu calej ciazy pierwsze w 12-14 tygodniu a drugie w 20-22 tygodniu... wiec sprawdz dokladnie i jak cos to sama sie umawiaj bo oni nie wysylaja juz zaproszen... a teraz powinnas miec spodkanie z polozna w 16-18 tygodniu...
 
mama bartusia- ja musialam umawiac sie sama na USG tylko na pierwsze przyszlo mi wezwanie... i zalecanych jest tylko 2 w ciagu calej ciazy pierwsze w 12-14 tygodniu a drugie w 20-22 tygodniu... wiec sprawdz dokladnie i jak cos to sama sie umawiaj bo oni nie wysylaja juz zaproszen... a teraz powinnas miec spodkanie z polozna w 16-18 tygodniu...


nie Paula:)) bylam w 15 tyg piewrszy raz, teraz mam juz umowiona na 16 marca, a dokladne polowkowe musi byc wedlug nich na 22 tydz i dal mi lekarz taka kartke do rejestracji ktora zanioslam tam i przysla mi dokladny termin zeby byl 22 tydz wiec jeszcze minimum 2 mnie czekaja:)))
ale moze jeszczze w szpitalu bedzie przed porodem:))))
 
mama bartusia- ja musialam umawiac sie sama na USG tylko na pierwsze przyszlo mi wezwanie... i zalecanych jest tylko 2 w ciagu calej ciazy pierwsze w 12-14 tygodniu a drugie w 20-22 tygodniu... wiec sprawdz dokladnie i jak cos to sama sie umawiaj bo oni nie wysylaja juz zaproszen... a teraz powinnas miec spodkanie z polozna w 16-18 tygodniu...
jak byłam w irlandii to miałam w 13 tygodniu robione i w 19 tyg. bo przekladałam je z 22tyg -bo wracałam na stałe do Polski co dalej to nie wiem bo potem juz chodziłam na usg w Polsce i co wizyte było robione
 
tak sa dwa podstawowe ostatnie jest miedzy 20-22 tygodniem jest to scan szczegolowy... a jesli istnieje jakas potrzeba po wynikach 2 scanu sa robione inne ale tylko w naglych wypadkach... tu jest stronka... www.dzieciak.co.uk
i tak samo powiedziano mi w szpitalu teraz po tym szczegolowym USG... ja osobiscie mialam juz 4 ale tylko dla tego ze krwawilam na poczatku ciazy... a teraz jak wszystko bedzie ok to juz nie bedzie chyba ze sie cos zmieni i zaczne znow plamic...
 
Ostatnia edycja:
8-10 spotkanie z polozna
12-14 pierwszy scan
16 spotkanie z polozna
20-22 skan w szpitalu
25 spotkanie z GP
28 spotkanie z polozna i kolejne badania krwi
31 spotkanie z polozna
34 spotkanie z polozna i badania
36 spotkanie z GP
38 spotkanie z polozna
40 spotkanie z polozna
41 spotkanie z polozna i zostajesz w szpitalu

Taka cala rozpiske dostalam w szpitaku po pierwszej wizycie... z polozna i ginekologiem.... nie wiem jaka dali ci u ciebie ale spradz na necie na tej stronce co ci podalam czy wszystko ci podali i powiedzieli....
 
Rety ile nowych zdjęc! Aż miło popatrzeć!!!

Maja33, sliczne Maleństwo i super fotki!:tak::tak::tak:
Okruszek.emi, niesamowity masz brzuszek!!! Taki okrągły!!! Super! :-)
Paula7, Twoje Maleństwo też wygląda pięknie! Gratuluję!:-D
Kokoszka, Twój brzuszek też jest piękny!:tak::tak::tak:
Mama_Bartusia, mi troszkę wygląda Twój brzuszek na córeczkę ale do końca to się nie znam ;-) Mi lekarz też mówił w 13 tyg że jest chłopak, ostatnio nic nie było widać wiec pewnie cos więcej zobaczę dopiero 19.01 bo dopiero wtedy mam usg 3D. Ale w weekend oglądałam taki film o rozwoju płodu i usg i tak były pokazane etapy powstawania płci.... na początku dziewczynki i chłopcy mają takie same `wypustki` między nogami... z czasem dziewczynkom ta `wypustka` się chowa do środka i to jest zdaje się łechtaczka a u chłopców wydłuża się... Mam nadzieje że nic nie pokręciłam ;-) No ale teraz zaczelam sie zastanawiac może to jednak bedzie córeczka ;-):-D
 
imagination- kochana twoj brzusio superasty, a co do włosków to myślę, że powinnas byc zadowlona, bo naprawde kolor ci chwycil, a wiem ze sa kobiety, ktorym w ciazy farby nie chca ufarbowac wlosów. Ja do nich nie nalezę, bo juz tez bylam u fryzjera wprawdzie robiłam balejage, ale wyszedł jak zawsze :)
 
reklama
Dziewczyny to mój narazie malutki brzuś. Mam przeczucie, że to będzie dziewczynka, zresztą tak mi sieśniło. A jak wy - specjalistki sądzicie?

Brzusio 17 tc a USG 13 tc
 

Załączniki

  • 16 tydzień [640x480].JPG
    16 tydzień [640x480].JPG
    43,3 KB · Wyświetleń: 77
  • Stadniczek [640x480].JPG
    Stadniczek [640x480].JPG
    31,4 KB · Wyświetleń: 57
Do góry