reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Oj zazdroszcze Wam takich ładnych brzuszków. Dziś ponadrabiałm troche zaległości w czytaniu i naooglądałam się świetnych zdjęć. Okruszku śliczny brzusio! Mój już też nieco większy, ale jeszcze nie wygląda na ciążowy. W czwartek miałam w pracy Wigilie i sądzę, że wiele osób jeszcze nie wie (bo mało kto przy składaniu życzeń wspominał coś na ten temat, a w trakcie rozmowy z jedną z koleżanek powiedziałam, że jestem w ciąży i była bardzo zdziwiona). Czyli jeszcze nie wyglądam zbyt ciążowo. Pewnie patrzą, że troche przytyłam, ale jeszcze nie myślą, że jestem w ciąży. I dziwi mnie to, bo do filigranowych osóbek się nie zaliczam. Myślałam, że na tym etapie będę miała już dość solidny brzuszek. Mam nadzieję, że i ja niedługo będę miała się czym pochwalić.
 
Imagination tluscioszek nie jestes:-pKazdy facet na poczatku chce syna, my chcielismy chlopca a poznej ja zachcialam dziewuszke:-Da teraz bardzi sue cieszy z dwoch ksiezniczek:-Dnom na tych zdjeciach widac troche wyrazniej,moze rzeczywiscie dziewczynka bedzie:tak:nie wiem kochana, ale zycze tobie zdrowego malenstwa miejmy nadzieje ze wyjdzie "pipka":baffled::rofl2:
No właśnie, najważniejsze by zdrowe było:tak: Mnie w koło pytają co będzie, a ja, że nie wiem... A zdania są podzielone :tak: Ciekawe ciekawe:tak: Ja chcę juz 5 stycznia!!!!!!:wściekła/y:
 
a to my w 17 tyg i dwa dni:)))
jak bylam u lekarza to powiedzial ze nie pweny jest bo to bardzo mala ciaza:) ale raczej chlopak, a ja czuje ze dziewczynka, zreszta snilo mi sie ze urodzilam chlopaka,a moje sny sprawdzaja sie na odwrot:)))
dlatego jestem bardzo ciekawa opini naszego eksperta:)) kokoszki:)))
 

Załączniki

  • zdiecia sylwi 039.jpg
    zdiecia sylwi 039.jpg
    168,4 KB · Wyświetleń: 43
  • zdiecia sylwi 040.jpg
    zdiecia sylwi 040.jpg
    174,6 KB · Wyświetleń: 45
  • zdiecia sylwi 041.jpg
    zdiecia sylwi 041.jpg
    179,9 KB · Wyświetleń: 49
  • zdiecia sylwi 046.jpg
    zdiecia sylwi 046.jpg
    178,5 KB · Wyświetleń: 52
mama bartusia- no no brzusio rosnie fajny... dobrze ze z dzidzia wszystko ok... a ta dziewczyna z bou na fotce to chyba twoja siostra bo strasznie podobna do ciebie....
 
mamaBartusia - masz 'dziewczynkowy' brzuszek chyba, bo mój 'chłopcowy' ma całkiem inny kształt :-D ech, dowiemy się wszystkie w maju bo badanie usg nigdy nie daje 100% pewności co do płci ;-)
 
Mama Bartusia, dla mnie twoj brzuszek wyglada na dziewczynke:-Dtez bym sie upierala ze bedzie cora patrac na Ciebie:tak:A w ktorym tygodniu ciazy lekarz powiedzial Ci ze to moze chlopak???Mi tez powiedzial w 13 tygodniu ze cos rosnie, wiec moze chlopak :confused:w 17 tygodniu nic nie powiedzial, tylko to ze dziecko jest male i teraz w 20 tygodniu powiedzial ze dziewczynka na 99%:-D(100% po urodzeniu)hehe, nawet pokazywal mi pipke:szok:hihi, mam na DVD...Kiedy masz nastepna wizyte???Buzkiaki i pozdrawiam:rofl2:
 
reklama
Do góry