reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Sheepy kochana dla mnie twoj brzuszek wyglada na chlopczyka:-Dale jest jeszcze maly wiec moze jak bedzie troszke wiekszy to lepiej bedzie widac:-D:tak:buziaczki

Marzenka ale fajny malutki brzusio:rofl2:jest taki maly ze trudno okreslic co moze byc, ale ja jednak stawialam bym na chlopca u Ciebie (tak jak zrobilas zdjecie mi sie wydaje).:-D

Katarzynak czekam na zdjecie aby obejrzec twoj brzusio;-)dziekuje za komplement:-DJak Ci powiedzial lekarz w 13 tygogniu chlopak a do teraz nic to moze byc dziewczynka:-D:tak:zycze Ci abys 19 sie dowiedziala:happy2:

Mama Bartusia ciekawa jestem co Ci powie lekarz na nastepnym USG (czy potwierdzi chlopca czy jednak dziewczynka:-D) czekam z niecierpliwoscia,ale twierdze ze dziewuszka bedzie:happy2:
 
A oto Ja i mój brzusio:-) P1000887(1).JPG

P1000886(1).JPG
 
A oto Ja i mój brzusio:-)

Patusia no normalnie widac gdzie dzidzia siedzi:))!!!
super brzusio, po takim brzusiu, chyba nie bedziesz miala po czym chudnac po porodzie:)))

dziewczyny bardzo dziekuje za komentarze do mojejgo brzusia, i bardzo przepraszam ze ja sie za bardzo nie udzielam,ale tak mi tu czas leci szybko w tej Polsce ze nie mam czasu normalnie!!!!
a na majowych mamach to juz wogole...bede przez caly styczen nadrabiac!!!
 
Dziewczynki bardzo dziekuje za miłe komentarze mojego brzuszka:-)
A teraz wam pokaże najsłodszego tygryska na świecie- Oliverka
 

Załączniki

  • P1000834(1).JPG
    P1000834(1).JPG
    87,1 KB · Wyświetleń: 32
  • P1000837(1).JPG
    P1000837(1).JPG
    72,2 KB · Wyświetleń: 25
  • P1000424.JPG
    P1000424.JPG
    102,1 KB · Wyświetleń: 23
  • P1000429(1).jpg
    P1000429(1).jpg
    238,6 KB · Wyświetleń: 35
  • P1000860(1).JPG
    P1000860(1).JPG
    60,3 KB · Wyświetleń: 28
patusia44- kochana słodkaśny ten twój brykający tygrysek, szczególnie na ostatnim zdjęciu gdzie siedzi na piaskownicy!
 
reklama
Do góry