reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Okruszku masz wysoko brzuszek, dla mnie bedziesz miec chlopaczka:-Dponoc ja mam nisko dlatego mam kobitke:confused::-DStawiam u Ciebie kochana na to ze bedzie chlopaczek, ladny okragly brzusio i wysoko:) ciekawa jestem czy sie sprawdzi:happy2:Ja tez okruszku chodze dumna z moim brzuszkiem, glaszcze go i sie z nim nosze:wściekła/y:hehe, teraz jeszcze wszystkim mowi moj N ze mieszka tam jego ksiezniczka a ja ze moja Mania:))

Hehe pobawilam sie w zgadywanie:dry:Pozdrawiam

hihihi :-D:-D:-D A mi wszyscy z kolei mówią, że to na pewno dziewczynka :-D:-D:-D Moja mama tak czasem przepowiada, najlepsze jest to że nigdy się nie pomyliła, wiedziała co ona urodzi, wiedziała co urodzą moje bratowe i inne kobitki, które czasem na kawę przychodziły... ;-) Mi patrzą tylko w oczy odrazu powiedziała że dziewczynka i nie ma mowy o pomyłce hahaha :-D
Myślę, że natura sama zdecyduje...To nasza pierwsza Dzidzia radość będzie i z chłopca i z dziewczynki....Z moim kochanym M na nic się nie nastawiamy....i nawet tak ostatnio rozmawialiśmy że tak fajnie poczekać do rozwiązania i nie wiedzieć...i mieć taką niespodziankę przy porodzie...:-p

Ankzoc, Sheeppy, Kokoszka, Paula7 dziękuję Wam Kochane....i ja się cieszę z mojego Maluszka...i dużego brzuszka ;-)

Paula7 Śliczny Motylek....ja już się nie mogę doczekać swojego aż obejżę
 
reklama
ankzoc- dziekuje slicznie!!!
okruszek- no pewnie ze obojetnie jaka plec... ja z pierwszym dowiedzialam sie dopiero pod koniec 7 miesiaca bo tak sie ukladal ze nie mozna bylo nic zobaczyc... ale w serduszku wiedzialam ze to bedzie chlopczyk... i podobnie bylo teraz mialam nadzieje ze to dziewczynka...
 
Imagination u Ciebie wydaje mi sie ze chlopiec, Kasica i u Ciebie widze chlopca taki ladny okragly brzuszek i wysoko:happy2:
Właśnie, że mam nisko brzusio... Widzą brzuchy innych dziewczynek, ja mam niziuteńko, tylko to tak wygląda na zdjęciach, że niby wysoko, bo ja grubasek z natury jestem... Kilka osób mi wywróżyło chłopaka, ale większość córę... Moi rodzice, Szwagier i nawet mój T są przekonani, ze będzie dziewczynka, ja też tak czuję... Ale źle nie będzie jak będzie chlopiec... Mam nadzieję, że 5.01. się dowiem:tak:
 
Ostatnia edycja:
A oto zdjecie mojego brzuszka pierwsze z 20 tygodnia a drugie z 19:tak:a pozniej zdjecie z ostatniego USG a na nim moja ksiezniczka glowka do przodu, a na drugim bicie seduszka:-D:rofl2:

Okruszku
ja tez sie jeszcze nigdy nie pomylilam:-D ale to oczywiscie zabawa, twierdze ze bedziesz miala chlopaczka bo masz wysoko brzuszek i okragly, na dziewczynke jest nisko i idzie bardziej w nosek:tak:a i na chlopca sa wieksze brzuszki,nie wiem czemu:confused:ale jestem na 90%pewna ze bedziesz miec syneczka:-DAle widze ze chcesz bardzo dziewczynke wiec nic nie mowie:-phehe...kiedy masz wizyte na USG?U mnie mama tez byla pewna ze bedzie chlopiec:)a mam dziewczynke i sie bardzo ciesze (nawet niesmialo chcialam)

Imagination nie wiem moze tak na zdjeciu wyglada ale brzuszek ci rosnie bardziej u gory i wyglada dla mnie na chlopca:tak:widze ze tez ty chcesz bardzo dziewczynke, wiec poczekamy do 5.01;-)
 

Załączniki

  • IMG0001.jpg
    IMG0001.jpg
    278,4 KB · Wyświetleń: 41
  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    13,2 KB · Wyświetleń: 42
  • Nowy obraz.JPG
    Nowy obraz.JPG
    216,5 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Kokoszka śliczny masz brzusio...na prawdę śliczny... :-) Gratuluję. :-D

Wiesz, ja z kolei słyszałam i wielokrotnie czytałam, że jak brzuszek jest wysoko, to na dziewczynkę, :-p więc tak czy siak się okaże. Piszesz, że ja bardzo bym chciała dziewczynkę, a ja tak nie twierdzę ... napisałam, że wszyscy mi mówią, że to dziewczynka będzie i jesteś jedyną, która twierdzi inaczej ... A ja nie mam zdania, nie czuję sercem kto tam mieszka ... :confused:
Mam USG 21 stycznia i będzie to D3 więc...dokładniejsze...może się Motylek ujawni, a może nie... :-D My z M nie rozczarujemy się w każdym razie jak się nie dowiemy ... Dla nas najważniejsze jest by było zdrowe... Ale pewnie, że takie zgadywanki są fajne... potem można się pośmiać :-D:-D nie mam nic przeciwko temu.
Prawdą jest że mamy pewne imię dla dziewczynki - Zosia, :tak:a dla chłopca tak na razie niepewnie... - Gabriel, ale oboje nie jesteśmy przekonani...:dry: i może przez te 5 miesięcy jeszcze coś wymyślimy :-p

Pozdrawiam Cię cieplutko...Maleństwo Twoje ....mmmmm.... aż mi się zamarzyło, by zobaczyć już moje...takie cudne te zdjęcia :unsure:Szkoda, że jeszcze miesiąc muszę czekać... :evil:ale nic nie da się przyspieszyć i pozostaje się uzbroić w cierpliwość.:baffled:
 
A oto zdjecie mojego brzuszka pierwsze z 20 tygodnia a drugie z 19:tak:a pozniej zdjecie z ostatniego USG a na nim moja ksiezniczka glowka do przodu, a na drugim bicie seduszka:-D:rofl2:

Imagination nie wiem moze tak na zdjeciu wyglada ale brzuszek ci rosnie bardziej u gory i wyglada dla mnie na chlopca:tak:widze ze tez ty chcesz bardzo dziewczynke, wiec poczekamy do 5.01;-)
Ale masz duży i piękny brzuszek, jak na dziewczynkę z tego co piszesz:tak:i jak widać, potwierdzilo się:-) Ja mam coś brzuszek jak u Ciebie, ale że z natury tłuścioszek ze mnie, to może tak to akurat wyglądać, bo możliwe, że mialam wzdęty brzuś akurat, ale nisko mam, taki arbuzik się robi :tak: Z przodu patrzząc nie widać aż tak, zreszta sama zobacz:
17tc:
Zobacz załącznik 105586Zobacz załącznik 105587Zobacz załącznik 105588
połowa 18tc (dokładnie to czwartek)
Zobacz załącznik 105589Zobacz załącznik 105590
widać różnice...
Ale jak będzie synuś, to też będę happy, a mój T to normalnie chyba do nieba będzie skakał:-D
 
Okruszku dziekuje za komplement:tak:oczywiscie najwazniejsze jest to zeby malenstwa nasze byly zdrowe:-Da to jaka plec bedzie to mniej wazne:dry:ale brzuszek masz tak okraglutki i fajny a takie zazwyczaj widzialam z chlopcami ;-)bede nalezec do tej mniejszosci co mysla ze bedzie chlopaczek;-)ale oczywiscie to tylko zabawa, jak masz 21.01 3D to zobaczymy miejmy nadzieje ze sie ujawni:rofl2: pozdrawiam kochana Ciebie i tajemnicze malenstwo, 3maj sie cieplutko:-D

Ankzoc dziekuje slicznie:)Mala rzeczywiscie akrobacje w brzuszku robi:szok:na Usg chyba stala na glowie,hehe:baffled:

Imagination tluscioszek nie jestes:-pKazdy facet na poczatku chce syna, my chcielismy chlopca a poznej ja zachcialam dziewuszke:-Da teraz bardzi sue cieszy z dwoch ksiezniczek:-Dnom na tych zdjeciach widac troche wyrazniej,moze rzeczywiscie dziewczynka bedzie:tak:nie wiem kochana, ale zycze tobie zdrowego malenstwa miejmy nadzieje ze wyjdzie "pipka":baffled::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kokoszka- super brzuszek podobny do mojego... sliczniusi...buzka... i glaski dla dzidziulki...
imagination- fajny brzuszek...
 
Do góry