reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

maja- super dzidzia i ty!!!
 

Załączniki

  • usg 007.JPG
    usg 007.JPG
    87,1 KB · Wyświetleń: 40
reklama
A więc to my w 19 tygodniu :-D:-D

Pozdrawiamy wszystkie brzuszki i Mamuśki :-p:-p
 

Załączniki

  • IMG_0130_m.jpg
    IMG_0130_m.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_0132_m.jpg
    IMG_0132_m.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 56
Okruszku jaki duuży ciążowy brzuszek pełną gębą! :tak::tak::tak: szok! :-)


Ankzoc, nie martw się, mi też do takiego daleko a ponoć druga ciąża jest od razu widoczna ;-) widocznie nasze dzidzie leżą sobie bardzo nisko i dlatego tak jest:tak:
 
Ale macie brzuchy dziewczynki:-Dsuper i te duzzeee i te mniejsze;-)Postaram sie dzisiaj zamiescic jakos wieczorkiem zdjecia mojego brzuszka i zdjec z USG:tak:

Maja ale masz ladne zdjecia z USG wszystko widac jak na dloni:szok:Dla mnie U ciebie bedzie dziewczynka:-Dtak jak patrze na twoj brzuszek..

Okruszku masz wysoko brzuszek, dla mnie bedziesz miec chlopaczka:-Dponoc ja mam nisko dlatego mam kobitke:confused::-DStawiam u Ciebie kochana na to ze bedzie chlopaczek, ladny okragly brzusio i wysoko:) ciekawa jestem czy sie sprawdzi:happy2:Ja tez okruszku chodze dumna z moim brzuszkiem, glaszcze go i sie z nim nosze:wściekła/y:hehe, teraz jeszcze wszystkim mowi moj N ze mieszka tam jego ksiezniczka a ja ze moja Mania:))

Paula07 twoj brzuszek wyglada na dziewczynke i ja masz:-D

Imagination u Ciebie wydaje mi sie ze chlopiec, Kasica i u Ciebie widze chlopca taki ladny okragly brzuszek i wysoko:happy2:

Misza u Ciebie tez stawiam na chlopca:)

Hehe pobawilam sie w zgadywanie:dry:Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
kokoszka- kochana jestes dziekuje!!!
okruszek- no no brzusio niesamowity... jaki okragly i duzy.. buzka...
 
a to moj skarb!!!:-):-):-)
 

Załączniki

  • scan0001.jpg
    scan0001.jpg
    131,6 KB · Wyświetleń: 40
  • scan0002.jpg
    scan0002.jpg
    137,4 KB · Wyświetleń: 42
  • scan0003.jpg
    scan0003.jpg
    128 KB · Wyświetleń: 40
  • scan0004.jpg
    scan0004.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 44
  • scan0009.jpg
    scan0009.jpg
    134,8 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry