reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Jej Kochane Majóweczki....ale brzuuuuuuuuuuuuuusieeeeeeeee!!!!!!!!!:szok:
Wszystkie takie piękne i każdy jeden na swój sposób tak bardzo wyjątkowy...:-D Gratuluję z całego serca!!! Każdej po kolei...
Imagination, Sheeppy, Kasica212, Hanana5, Mama_Bartusia, M@dz1@, Misza, Isabela, Krystyna..... cudne te Wasze brzuszkowe Maleństwa ;-) Nie mogę się napatrzeć...nadziwić...uwielbiam ten wątek...:-D Ja też muszę wkleić swoje...kurczę kurczę...:tak:

A.eve pisałaś, że wkurzały Cię spojrzenia innych ludzi...Kochana ja jak byłam w centrum, zdjęłam płaszyk, bo było mi ciepło i chodziłam dumnie z moim brzuszkiem :-D jeszcze głaskałam go i tym bardziej zwracało to innych uwagę...widziałam te spojrzenia...nawet mój M mi powiedział, że prawie każdy kto nas mija to patrzy na mój brzuch...;-) A dla mnie to duma nosić w sobie taki skarb...i niech patrzą i zazdroszczą... a co.. ;-) Myślę, że najważniejsze jest Twoje podejście i Twoje myśli jakie dopuszczasz, to one powodują, że albo jesteś zła na tych ludzi, albo możesz być dumna dzięki ich spojrzeniom. Tak naprawdę nie wiemy co myślą, więc zakładanie z góry, że to coś przykrego - moim zdaniem nie ma sensu...:eek:
Życzę Ci pozytywnych myśli i uśmiechu...dumy z brzuszka...i radości z Maleństwa w każdym miejscu :-D:-D:-D

Isabela... Twój brzusio wyprzedziła nasze wszystkie ...ale jest uroczy, piękny i zachwycający i mam nadzieję, że cieszysz się nim z całego serca... Buziak!!!:-)

Krystyna30
hmm każda z nas jest inna....dlatego nam tu tak dobrze na tym forum, Twój brzusio urośnie już niebawem...jest uroczy...w porównaniu do innych może mały, ale równie uroczy;-)...pewnie jesteś szczuplutka... taką masz naturę... A Twój Motylek jaki słodki i cudny...gratuluję Kochana :-D
Sheeppy podobnie i Ty...szczuplutkie i drobne dziewczyny mają długo małe brzuszki...ale to też ma swoje zalety...;-) trzeba umieć je dostrzec...ale jest równie uroczy na swój sposób i wielkość....jak każdej z nas...:tak:

Bazylia123 No po prostu tewelacyyjne te fotki Maleństwa...tak niezwykle na nich widać kżdy szczegół....pięknie, po prostu pięknie...ah ah...:laugh2::laugh2:

Ściskam Was mocno....i już się nie mogę doczekać jak wkleję tu swój brzusio...:-p
 
no to i ja dodaje mój brzusio 17 t i 4 dni :) tak wyglądamy :p
 

Załączniki

  • PICT00055.jpg
    PICT00055.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 48
A.eve pisałaś, że wkurzały Cię spojrzenia innych ludzi...Kochana ja jak byłam w centrum, zdjęłam płaszyk, bo było mi ciepło i chodziłam dumnie z moim brzuszkiem :-D jeszcze głaskałam go i tym bardziej zwracało to innych uwagę...widziałam te spojrzenia...nawet mój M mi powiedział, że prawie każdy kto nas mija to patrzy na mój brzuch...;-) A dla mnie to duma nosić w sobie taki skarb...i niech patrzą i zazdroszczą... a co.. ;-) Myślę, że najważniejsze jest Twoje podejście i Twoje myśli jakie dopuszczasz, to one powodują, że albo jesteś zła na tych ludzi, albo możesz być dumna dzięki ich spojrzeniom. Tak naprawdę nie wiemy co myślą, więc zakładanie z góry, że to coś przykrego - moim zdaniem nie ma sensu...:eek:
Życzę Ci pozytywnych myśli i uśmiechu...dumy z brzuszka...i radości z Maleństwa w każdym miejscu :-D:-D:-D
Dziekuje za wsparcie ;-) Postaram sie o troche wiecej optymizmu! Niech patrzą i zazdroszczą. :-) Pozdrawiam!
 
wow, Kasica, ale masz brzucho:szok: Ale piękny!!! Aż zazdroszczę, bo u mnie nie widać w ciuszkach az tak,... A c najgorsze to w kurtce nie widać i trzeba sie swego upominać... a tak bym chciała poparadować z brzusiem na wierzchu :zawstydzona/y:
 
dziewczyny ale macie dudne brzuszki :-), i ja sie wpisuje:-)

22tydz
1.wszystkie foteczki jakie dostalam:-)
2.dzidzia połyka płyn:-p
3.z prawej strony widac stopke z paluszkami:-D
4.a to juz ja z nowa zywa choinka jeszcze nie ubrana:tak:
 

Załączniki

  • male1.jpg
    male1.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 55
  • male2.jpg
    male2.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 57
  • male3.jpg
    male3.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 81
  • male4.jpg
    male4.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 50
maja33- ale masz sliczne zdjęcia z usg, ja takich ładnych nie mam, żeby się pochwalić, moze jak pojde 14 stycznia to będą ładniejsze :)
 
reklama
Do góry