reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

a ja rozpoczynajac 21 tydzien mam w pepku 78-79 cm
w najwiekszym miesjscu jakies 83 cm
i w ciagu 2 tygodni przytylam jakies 2 kg i teraz waze juz 58 kg:baffled:
no i oczywiscie spodnie ktore tydzien temu byly dobre teraz juz sie nie zapinaja...buuuuu!!!!!!!!
 
reklama
Maja- no fakrtycznie pieknie wygladasz z tym brzusiem :) A po zatym to cosie z toba dzialo, dawno cie nie bylo, wszytsko u ciebie ok, jak sprawy z mieszkaniem? Przygotowywania do swiat pelna para?

LILIann - no ja juz nie moge doczekac sie jak dolozysz jakies foteczki,jako mamusia blizniaczkow to musisz miec juz niezle duzego brzusiaka :-D
Mam nadzieje ze pomoge :


Jak piszesz odpowiedz na temat to zjezdzasz w dol strony i jest tam polecenie zarzadzaj zalacznikami :
Wchodzisz w zarzadznie i pojawi ci sie okienko :
i tam gdzie masz Browse : naciskasz to polecenie i dodajesz zdejcie z komputera( tak jak wysyla sie zdjecia mailem ) jak juz dodasz zdejcie musisz zaakceprowac naciskajac prycisk wyslij .Wrocisz do starego okna odpowiedzi i tam wysylasz tak jak zawsze wysylasz kazda wiadomosc zatwierdzasz ja i gotowe .Mam nadzieje ze niedlugo wkleisz fotki :-)

Sheeppy ale masz pieknego brzusia :) i juz pepuszek zaczyna ci wychodzic. Pieknie :-D
 
Ostatnia edycja:
to moj brzuszek w 18 tygodniu...
 

Załączniki

  • papapa 020.JPG
    papapa 020.JPG
    47,9 KB · Wyświetleń: 63
  • papapa 019.JPG
    papapa 019.JPG
    52,9 KB · Wyświetleń: 51
U mnie tak jak u Ciebie paula wieczorem 86:-) tylko nie wiem jak Wy jak mierzę tam gdzie jest najszerzej:-)
 
reklama
Do góry