reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

hej
u mnie 88cm w najbarzdiej wystajacym miejscu.....ale ze mnie to chyba juz maly grubasek:-)a nie brzusio ciazowy
pozdrawiam
 
reklama
Wiecie dziewczyny... Właśnie przeczytałam w książce o żywieniu kobiet w ciąży i dzieci, że ultradźwięki powodują podwyższenie temperatury ciała dziecka. To fakt udowodniony. Nie wiadomo jednak jak to działa na dziecko - to info z tej samej książki, w której zalecają jednak ostrożność i nie nadużywanie badań USG bez wyraźnej potrzeby... Hmm... Chyba zrobię wobec tego jeszcze tylko połówkowe i przed porodem i tyle.
 
wklejam wam fotki z 16 tygodnia. Dwie pierwsze przed jedzeniem i ostatnia po obżarstwie w kinie
SL270366.JPG
SL270367.JPG
SL270371.JPG
 
śliczne te wasze brzusie, u mnie tez już jakiś rosnie powolutku ale nawet nie mam czasu porobic fotek i powklejac :/
 
Hej Mamuśki;-)
a ja już się bałam, że mam za mały brzuszek:zawstydzona/y:
Przed ciążą miałam w pasie 68 cm, a teraz 91:rofl2: Czyli 23 cm więcej.
Jestem w 17 tyg., ale taki brzuszek miałam już w ubiegłym tygodniu.:happy:
 
Bardzo to budujące, że nie tylko ja się tak rozrastam w brzuszku w błyskawicznym tempie. :-) Przed ciążą było 67 w pasie, a wczoraj już 89. Przyjaciółki się ze mnie śmieją, że to mi się z nóg na brzuszek przemieściło i że spodnie mi na tyłku wiszą, a w brzuchu nie zapinają. Życzę wszystkim majowym mamusiom "wsamraźnych" przyrostów w brzuszkach. ;-)
 
reklama
Do góry