reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
to tak jak ja nina.. tam gdzie jest najszerzej

a dziewczyny wiecie ze tu w UK od 20 tygodnia mierzy sie od wzgorka lonowego do pepka brzuszka i powinny sie zgadzac centymetry w tygodniach...
 
Ostatnia edycja:
Sprobuje i swojego brzucholka Wam pokazac;-)
 

Załączniki

  • 028 - Kopia (2).JPG
    028 - Kopia (2).JPG
    159,7 KB · Wyświetleń: 82
O, udalo mi sie wkleic foto!!!:-D Justyna_O dzieki wielkie za pomoc!!!
A to jeszcze fotki mojego brzucholka - robione tydzien temu, w 17 tc, a teraz brzusio juz znow ciut wiekszy sie zrobil:sorry2:
 

Załączniki

  • 030 - Kopia.JPG
    030 - Kopia.JPG
    278,5 KB · Wyświetleń: 94
  • 038 - Kopia.JPG
    038 - Kopia.JPG
    250,6 KB · Wyświetleń: 121
Liliann jestem taka zaskoczona :-D:-D:-D Przepiękny brzusio....a w nim na pewno zdrowe dwa Maluszki :tak::tak: i....piękna Liliann :tak: Przytulam Cię z całego serca, już jesteś szczęśliwą mamą, a za kilka miesięcy Twoje szczęście się powiększy o kolejne dwa Serduszka :-):-)

Paula7 Twój brzusio również śliczny....podobny nawet do mojego ;-) na wielkość....a Ty jako kobieta...piękną jesteś...:tak:

Maja33
i Twój też taki już okrąglutki....:-D barwo brawo!!

Kasica212
no no...rośnie jaj na drożdżach...widzę po postach, że obie wcinamy pizzę...:-D:-D więc prawdziwe drożdże hihi....:-D Śliczny Kasiu...cieszę się niezmiernie, że mogę Cię zobaczyć :-)

Sheeppy rzeczywiście jak na chudzinkę to już pokaźny brzuszek, gratuluję ;-)

Mamo_Bartusia
wiesz że moje zdjęcie Maleństwa jest podobne do Twojego? Kiedyś też wklejałam...śliczności same śliczności...gratulacje!!!

Pozdrawiam Was Kochane....oby takich chwil więcej było, cudnie Was tu poznać bliżej...bardzo się z tego cieszę. Życzę kolejnych sukcesów w sesjach zdjęciowych każdej z Was...i wszystkim mamusiom, które się jeszcze nie chwaliły swoimi brzusiami i fotkami USG :-D:-D:-D
 
Lillian ale masz wielki brzucholek!!! kurcze no naprawde widac ze to blizniaki!!!:))
cudny!!! ale beda mialy maluch pamiatke ze pare lat jak mamusia im pokaze :))))

okruszku dzieki !!!! Ty wiesz...jestes niesamowita!!! (jak zawsze:)) )
 
LILIann- Strasznie sie ciesze ze moglam ci pomoc, i strasznie sie ciesze ze w koncu udalo sie nam zobaczyc twoj brzusio.....Najpiekniejszy widok brzuszek z blozniakami.Jest wspanialy :) teraz jeszcze pokaz nam zdejcia maluszkow......

Mama_Bartusia- piekna kruszynka kiedy masz kolejne usg i kiedy poznasz plec dzidzi...jezeli chcesz znac?

Buziaki dziewczyny....az serce sie cieszy jak patrzy sie na te zdjecia :-D
 
reklama
Mama_Bartusia- piekna kruszynka kiedy masz kolejne usg i kiedy poznasz plec dzidzi...jezeli chcesz znac?

19 grudnia ide prywatnie w koncu w polsce do ginka ,nagrac malucha no i mam nadzieje ze sie dowiem jaka plec,bo tu niechca mowic,a tam mam jedyna szanse:))
mam nadzieje ze "sie pokaze" :))) to bedzie 17 tydz i 5 dni
jak mysliscie????
 
Do góry