reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

reklama
Elunia Twoja córcia ma już brązowe oczka? Moja Zośka ma wciąż ciemno szare i mam nadzieje że zmienią barwę na brązowo
moja mała ma ciemno granatowe oczka, ale powoli wydaje mi się że tęczówka nabiera brązowej barwy, podobno kolor ma się ukształtować do 6 miesięcy....
też bym chciała żeby miała brązowe oczka po tacie:)
 
My oboje z mężem mamy brązowe oczy, z obydwu rodzin tylko mój śp tata miał niebieskie. Zosia ma 3 miesiące i ani widu ani słychu o zmianie na brązowe.W sumie nawet fajnie by było gdyby oczy miała po moim tacie i wogóle coś jeszcze bo to był ekstra facet::-)
 
Podobno jeżeli obydwoje rodzice mają brązowe oczy to dziecko może mieć niebieskie, a odwrotnie podobno nie. Chociaż nie znam się na genetyce...
 
Mój Maciuś
 

Załączniki

  • Obraz 020.jpg
    Obraz 020.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 47
  • Obraz 031.jpg
    Obraz 031.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 53
  • Obraz 032.jpg
    Obraz 032.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 53
Dziękuję J ale co kochany Megusek się namęczył żeby mi wytłumaczyć co i jak z tymi zdjęciami to tylko ona wie ;-)
 
reklama
fiu fiu :) asus wreszcie jakieś fotki :)
Maciuś śliczny! No i nie wiedziałam, że masz problemy z wklejeniem fotek. :) Więc gratuluję też nowej umiejętności! :-)
 
Do góry