reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Fotki i filmiki

reklama
hehe, nie to rogi mu urosły :-D:-D:-D
Ja tam nie wiem co tu Aguś od niego chcesz... taki śliczny chłopczyk, usmiechnięty, grzeczny...:-D:-D:-D
 
Nie no Jurand przesłodki....nie wierzę że broi ;-)

A jak już klikam to pokaże Wam Niki świąteczną (kiecki już pewnie nie założymy bo na styk a miała być na 3 m ;-)
 
Aga Jurand to cała Ty, bardzo podobny. Megusek ale Niki jest elegancka, ślicznie jej w czerwonym.
A moja Zosia rozpoczeła w święta rozmiar 74, bo jej sukieneczka na 68 sięgała jej nad pupę:szok:Chyba będzie najwyższa w klasie, mam nadzieje że nie wyrośnie taka jak tata na dwa metry
 
moja córcia wyciągnęła się już 60cm ma:)
 

Załączniki

  • PICT0003 (Small).jpg
    PICT0003 (Small).jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 45
  • 8 (Small).JPG
    8 (Small).JPG
    27,1 KB · Wyświetleń: 47
  • PICT0004 (Small).jpg
    PICT0004 (Small).jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 49
Niko wczoraj miał 8tyg[/ATTACH]
 

Załączniki

  • Zdjęcie017.jpg
    Zdjęcie017.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 38
  • Zdjęcie019.jpg
    Zdjęcie019.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 29
joluś to twój Nikuś jeszcze w rożku się mieści? U nas rożek tylko był używany przez 4 tygodnie, góra do 5 tyg.

Ale przesłodnie bobasy.:-):-):-):tak:
 
reklama
ja rożka używam jako prześcieradełka ale tak właściwie mierzyłam go to mimo że przybyło mu 2,5kg(5750) to urósł tylko 4 cm i ma 59cm ale jest grubiutki i ma 2 brody
 
Do góry