reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

No to i ja się pochwalę.:-)
Szymek wczoraj zaczął chodzić za rączki lub rączkę (czasem w jednej rączce trzeba nieść zabawkę i się nie da inaczej) no i chodzimy tak sobie:-D oczywiście tam gdzie on chce bo inaczej jest awantura i złość. No i w kojcu chodzi po przekątnej. Muszę mu większe zabawki zabrać bo się o nie zabija i jest katastrofa i wrzask:-D
Trochę mnie tylko plecy po takim chodzeniu bolą (dzisiaj od rana trzeba było całe mieszkanie non stop zwiedzać)
 
reklama
Córcia sama stoi, bez trzymania. Nie przewróci się, tylko sama pięknie usiądzie. Dziś stała bardzo długo i przeglądała książeczkę. Chyba zapomniała, że się nie trzyma :-D
 
witam 30 listopada to byl przelom u mojego synka zaczal czworakowac na poczatku niechcial i stac teraz juz wstaje przy mebelkach i probuje zrobic kroczek
 
Moje dziecko notorycznie siada, klęka lub wstaje w nocy jak tylko się przebudzi.
W wannie też wstawać chce co chwilę.:eek::-D
 
Moje dziecko notorycznie siada, klęka lub wstaje w nocy jak tylko się przebudzi.
W wannie też wstawać chce co chwilę.:eek::-D

U nas od rana biegać, biegać (ale teraz trzeba z Szymeczkiem biegać, tzn za rączki go trzymać):-D oczywiście on takiej potrzeby nie widzi:-) i czasem rusza sam no ale po kilku kroczkach albo uda się go złapać albo katastrofa... Ech, my padliśmy a on nie mógł się zatrzymać ale w końcu śpi:tak:
 
Mój Piotruś jakoś nie bierze się za chodzenie:no:, ale w sumie jak czytam wasze posty, to mi nie spieszno za tym:baffled::-):-D,

Za to Piotrek od kiedy nauczył sie robic "papa" robi to wszytkim i wszystkiemu, co sie nawinie, chyba go rączka rozboli:-D
 
reklama
Do góry