reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez bardzo czesto. tak jakby dziecko co godzine sie budzilo, chyba ze przez sen jakies wygibasy robi ;P
 
reklama
Mnie też się wydaje że często czuję moją dzidzie...zwłaszcza po jedzeniu:))
Tylko dziś siedze i się zamartwiam...tymi bólami:((
 
ja tak z 3-5 razy dziennie i to mnie satysfakcjonuje, wiem, że wszystko ok :-D:-D:-D czasami młody się chyba plecami odpycha, przysięgam, mam wrażenie, że brzuch eksploduje, a jak siedzę i uciskam brzuch to się zaczyna jazda - musze się odchylić :-D
 
a ja jeszcze chyba nic nie czuje, ale to pierwsza ciąża, więc podobno jest jeszcze chwila czasu...ponoć czynników czy się juz odczówa ruchy jest wiele, m.in. ilośc wód płodowych, sama waga (wielkośc) dziecka, dlatego jak narazie się nie niepokoje, ale byłoby juz miło doswiadczyć tego uczucia...
 
Klariss, spoko, przyjdzie czas:tak: Ja niedługo kończę siedzenie przy kompie, bo mój maluch wariuje od godziny, same widzicie która jest:shocked2: A całymi dniami śpi, łobuziak jeden:-D
 
Moje maleństwo jest w ciągu dnia spokojne, tylko czasami po jedzeniu daje znać czy mu smakowało....
ale wieczorami zaczyna brykanie od 22 nawet do 1 w nocy.... a ja wtedy chce spać....mam nadzieję że po porodzie zmieni sobie godziny spania....
 
Moja Dzidzia wczoraj w ciągu dnia spała, a wieczorem się tak rozszalała, że nie mogłam zasnąć. Dzisiaj już bryka i co jakiś czas kopniaczki daje ;-)
 
Moje maleństwo jest w ciągu dnia spokojne, tylko czasami po jedzeniu daje znać czy mu smakowało....
ale wieczorami zaczyna brykanie od 22 nawet do 1 w nocy.... a ja wtedy chce spać....mam nadzieję że po porodzie zmieni sobie godziny spania....
Alutka ja mam sposób na nocne wybryki dziecka :tak:
u mnie też od 22.25 zaczyna się i potrafi tak do 1 fikać a ja nie mogę zasnąć. wtedy wołam tatusia, mały sexik i dzidziuś śpi :tak::-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry