reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzierżoniów Bielawa i okolice

hej dziewczyny, ja jestem na l4 wlasnie na cisnienie, bo mialam 130/88.
Moj internista twierdzi ze kobietom w ciazy zbija sie farmakologicznie juz cisnienie 145.
Jeju jak ja bym chciala juz poznac plec:)))
 
reklama
ja również już na L4 na miesiąc, moja lekarka przeraziła się tym moim ciśnieniem, zastanawiała się już poważnie nad skierowaniem mnie do szpitala. Na pewno zmienię internistę bo skoro ciśnienie 160/95 to dla internistki norma w ciąży to ona chyba powinna już na emeryturę iść a nie ludzi leczyć. Od mojej gin dostałam leki i muszę codziennie 3 razy kontrolować ciśnienie bo jeśli nie będzie poprawy to szpital mnie nie ominie. Na szczęście nie jestem po 20 tyg. ciąży bo wtedy takie ciśnienie jest już bardzo niebezpieczne dla dziecka, do tego czasu mam nadzieję że zdążę je unormować.
Moja fasolinka ma już 12 cm i waży 201g, macha rękami i nogami jak szalona. Płci jeszcze nie znam, jeszcze za wcześnie :-) no i skompletowałam już prawie całą wyprawkę oprócz kosmetyków :-) jakoś nie mogłam się oprzeć i nie poczekałam na poznanie płci, ubranka w kolorach unisex, jak się dowiem o płci to dokupię pewnie coś jeszcze.
 
Witam ;) Widze ze mamusie z okolic tez tu przebywają. Niedługo lato zawsze można się umówić i wyjść wspólnie z dziećmi na spacerek czy plac zabaw ;) Co wy na to ? Pozdrawiam ;)
 
Hej Ciężaróweczki!!!!
Dalej cisza na forum!
Byłam wczoraj u lekarza,na chwilkę zrobił usg,żeby zobaczyć płeć jak Dzidziuś będzie chętny:-) Był bardzo chętny,tak szalał i rozkraczył nóżki:patrzcie i podziwiajcie:-D
Wychodzi na to,że będzie Synek!!!
A co u Was Dziewczyny,napiszcie coś
Pozdrawiam Was Cieplutko!!!
 
Gratulacje Iza:) No to na razie przewaga przyszlych chlopakow na forum:)
Ja ide na poczatku maja i nie moge sie doczekac:)
Brzuch mam wielki i coraz mi ciezej...ale l4 do konca jest:) pozdrawiam
 
reklama
hej Iza, jestesmy w kontakcie telefonicznym, Mami urodziła 28 kwietnia, czyli 2 dni przed terminem. Jak wroci do domu na pewno tutaj napisze i wszystko opowie:) A co u Ciebie? Jak samopoczucie?
Ja usiluje sie umowic do dr Seredy na 3d, ale od Swiat jeszcze maja urlop i na razie nie sposób. Pozdrowienia
 
Do góry