reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

..u nas na odwrot wiosna zawitala,troche pochmurno ale cieplutko:-)
U nas podobnie choć i słońce się dziś pięknie pokazało:tak:

My wczoraj kulig mały mieliśmy.......Tati niestety w domu została po pokasłuje nadal i taki zielony katar ma:dry: no ale za to Wiki dziś mówi ze ją gardło boli i muszę chyba do apteki po tantum verde skoczyć:-(albo cos do ssania.....
TO fajny dzień mieliście:tak:
A dla dziewczynek zdrówka, niedługo zima odejdzie to i choroby miną:tak:

Witam się i ja w niedzielę, my wczorajsze Walentynki niezbyt udane mieliśmy bo M zasiadł do kompa bo czegoś szukał i zapomniał się...... ja na złość poszłam spać noi taki wieczór, ale w piątek oczywiście dostałam bukiet kwiatów a dziś rano porozmawialiśmy i już jest OK:-D
Idę coś upichcić na obiadek i wybywamy na spacerek jak Lenka wstanie:-D
 
reklama
Monia ja tak o ten tatuaż zapytałam......bo mam w domu tez takiego podziaranego:-D Mój mąz ma 5 az i to nie małych:dry:ja tylko jeden tyci
A Ty jeden? i mąż Ci robił? Zajmuje się tzn robi to zawodowo? pokaz jakieś jego dzieła:tak:
Co do wlentynek to jasne nie ma co się martwic odbijesz sobie jak wróci:tak::-)
Pocieszyłaś mnie troszkę z tym d i b.......;-)dzięki
Nie no tam u Was to normalnie nieprzystosowani do zimy nic a nic w ogóle nie przewidywalni :-D

Małaulka u mnie pyskówki to tez są takie ze szok.......i łapanie za słówka których nie cierpię:angry: No ale w przedszkolu i u kogoś to wzorowa córeczka grzeczna i w ogóle:dry:
Dzięki za kciuki oby poskutkowały:baffled:

Asiulka
no miałam właśnie zapytać czy na allegro patrzyłas, ale pomyslałam ze penie tak i nic nie napisałam.......a tu prosze:-D:tak:


Asik a Ty gdzie ponoć ferie macie??????????
 
Paula...to widze ze Twojemu M podobaja sie tatuaze:-),moj maz ma 6 w tym dwa na glowie:no: zajmuje sie tym nie zawodowo,ale juz 16 lat sie bawi i klientow tez mial wszelakich,mi sie bardzo podobaja ja mam 4 chetnie zrobilabym jeszcze jeden ale niestety mezus sie nie zgadza:crazy:,Karolina zrobila fotke ale niestety ostrosc kiepska,bo lampy nie ma:-(
 

Załączniki

  • P1010260.jpg
    P1010260.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 28
  • P1010271.jpg
    P1010271.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 33
Monia mój to A.......:-D no podobają podobają.....powiem Ci ze lubię tatuaże ale nie w bardzo widocznym miejscu.......mój ma od nadgarstka do łokcia ptaka orła konkretnie......jest naprawdę ładnie zrobiony......no ale miał problemy w pracy na początku musiał łazić w długim rękawie......jak było ciepło.....no ale teraz luz każdy przyzwyczajony......
Kocham dzikie koty i tez mam jednego takiego skaczącego......tez bym chciała jeszcze coś ale również w miejscu mało widocznym.........no ale chyba nie da rady.........bo mój zaraz tez by chciał a na to się juz nie zgodzę:-D Zresztą odkąd jest ze mną nie zrobił sobie żadnego:tak:
Mówią ze tatuaże wciągają.......i chyba to jest prawda:-D
A na głowie to chyba zajebiście:dry: boli co?
 
witam w nowym tygodniu
jak tam u was zima dotarła,bo u nas jest juz pół metra śniegu i cały czas sypie,ja chce juz wiosnę:-(
 
witam zimowo

u nas śniegu nasypało że ho ho a ja mam dość zimy już niemoge doczekać sie wiosny.
błazej znowu kaszle mam już dość chorób trzy tygodnie było spokoju i odnowa choroby:szok::szok::szok::szok: pięknie rozpoczoł ferie
 
Czesc dziewczyny:-)\
Ratunkuuuuuuuuu pomozcie!! Co jest po prawej stronie brzucha,chyba sie wsciekne tak mnie cholernie to cos boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,zawiozlam dziewczyny do szkoly,i w domu cisza :szok::szok::szok:.
bodzio...popatrz na plusy tego sniegu,dzieci maja frajde ze akurat na ferie snieg jest,wiosna juz tuz tuz,jak minie ta pieronska zima to i chorobska miejmy nadzieje ze tez mina:-):-),a blazejowi napewno szybciutko przejdzie kaszel;-)
Paula...widzisz to juz naturalne ze po ulicach spaceruja wydziarani,ale u nas jes nietolerancja w dalszym ciagu przewaznie starszym ludziom tatuaz kojarzy sie z wiezieniem moim zdaniem to jest zacofanie:-D,to fakt jak zrobisz jeden to pozniej ciagnie,ja mam na kostce,ramieniu,brzuchu i palcu u nogi:-):-),no podobno na glowie boli i to jak diabli,zrobil sobie po obu stronach glowy,ale powiem ci ze tak sie zastanawiam jak bedzie dziadkiem i olysieje to chyba bedzie chodzil w berecie:szok:,u faceta mi sie podobaja w widocznym miejscu i jak jest profesjonalnie zrobiony,wrzuc tego twojego kociaka popatrzymy:-):-).
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Jestem jestem ale ostatni tydzień przed feriami miałam taki zapieprz, że wieczorem zasypiałam po 20 nawet nie wiem kiedy a w ciągu dnia nie miałam chwili żeby do was zajrzeć, a do tego wszystkiego obydwa weekendy spędziłam na szkoleniu w Poznaniu więc naprawdę nie miałam chwili:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Na szczęście ferie już są więc mam nadzieję, że teraz będę się lenić na maksa ;-);-);-):-D:-D:-D Akurat- przy dwójce dzieci;-) Poczytam was później i mam nadzieję, że nadrobię to co naskrobałyście :tak::tak::tak:
Buziaczki:-)
 
Do góry