reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

Witam pod wieczor!:-)
Piwonia... ty to sie biedna nagonisz po tych lekarzach:szok:,i jak po wizycie,wykryli jakas infekcje czy to tylko kaszel??
Paula...ja dzis zrobilam do tej twojej kawki ciastko;-),ale tylko dzieci wcinaja:crazy:
bodzio...ja tez juz szaleje od tamtego czwartku siedza w domu i tak rozrabiaja ze szok:szok::szok::szok:,wymyslaja takie zabawy ze ja chetnie zaszylabym sie gdzies w kacie.
 

Załączniki

  • P1010183.jpg
    P1010183.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Monia ,ale smakowicie to ciacho wygląda
byłam u lekarza i to jakaś alergia,zmieniam alergologa i zobaczymy 24 lutego
 
[FONT=&quot]
[/FONT]
Małaulka ale masz super fotkę dziewczynek :-D
Lenka mi się strasznie imię spodobało:tak:oj zeby mi się czasem 3 dziewuszka nie trafiła jak się tak na Twoją kruszynke zapatrzę:szok:
My jutro mamy basen.........powiem Ci ze tez bardzo jestem zadowolona zpostepów Wiki w pływaniu.......zaskakuja te nasze córy:-D
dzięki, A na Lenkę to sobie patrz i patrz bo powiem Ci, że spokojnie możesz taką mieć bo Lenki sa bardzo grzeczne:-D
Oj ja też zadowolona jestem bo na pierwszej lekcji potwornie się bała wody a na czwartej sama przepłynęła, milowy krok w tak krótkim czasie:-)

Malaulka..gratulacje dla Karolci,ladna niespodzianke mamusi zrobila,nic tylko dumnym byc,czy wszystkie Karolinki takie uparte???:-):-):-):-)
W niedziele wyciaglam tatusia zeby z nami balwana lepil ale mialy dziewczyny frajde.:-):-)
Super bałanek
No a dumna oczywiście że jestem, a już czasem brak mi słów co do jej zachowania:no:
Malaulka...Omagh jest w irlandii polnocnej,90 km od Belfastu:-)
Zdjecie robione jakies dwa miesiace temu;-);-);-);-);-)
dzięki, tak myślałam , że w pn Irl bo nigdy o tym nie słyszałam

pięknie wyglądasz:tak:
W ogóle to dziś bym wszystkich wystrzelała taki mam humor,boli mnie łepetyna bo

Pamiętam,jak byłam jeszcze dzieckiem i byliśmy na komunii mojej siostry ciotecznej to jedna dziewczynka na głowie miała.....KORONĘ zamiast wianuszka.No to już jest szczyt głupoty rodziców moim zdaniem:rofl2::rofl2::szok::szok::szok:

Tu w IRL dziewczynki przeważnie mają korony i niektóre coś a la welon:szok: dla mnie to głupota
Ja miałam przez dwa ostatnie dni migrenę myślałam że umrę, na szczęście dziś lepiej

Dzieńdoberek
U nas dziś pochmurno moja maluka córeczka bije rekordy spania:-D, w nocy 12 godzin , przebrałam, nakarmiłam ,pogadała troszkę pośmiała się do mamusi i znów śpi:-D:-D
Ja wróciłam do żywych po 2dniowej migrenie i dziś lepiej ale to jeszcze nie to:no:, na szczęście obiad już mam bo wczoraj narobilam krokietów i na dziś dużo zostało, więc się relaksuję na BB:-D
Nie obrazcie się ze się przechwalam , ale moja Karolina jest w szkole już od 3.5 roku życia 1 rok przedszkola i potem szkoła i w tym momencie już płynnie czyta, po angielsku ale i po polsku bo domu bardzo chętnie się uczy i sama się wcześniej pytała jak się pisze słówka po polsku a teraz już sama i zadowolona bo wszystko już umie przeczytać:tak:może mi jakiś mały geniusz rośnie????:-D
 
Witam laseczki niedzielnie

Oj znowu mam zaległości:baffled: no ale niestety sam Wiki do kompa naganiałam pokazywałam fajne gry a teraz ona gra i nawet nie mam kiedy do kompa siąść:dry:

nadrabiam te 2 stronki

Monia powiem Ci ze ten kolorek Ci pasuje.......ale penie w mahoniu:tak: tez fajnie wyglądałaś ( czy ja dobrze widzę :szok: tatuaż na ramieniu?????)
Solarium......u tez bym poszła bo bladziak jestem ale to moze w maju przed komunia , weseliskiem:sorry2:
Sukienka tez mi się bardzo podoba:tak:
Monia ale ciacho daj przepis;-)mniam mniam

Asiulka moja Tati tez kaskaderka wczoraj ze stołka zladowała.....gdybym miała gdzie to bym im "jakiś małpi gaj" zrobiła i niech się wspinają:wściekła/y:

Bodzio To moze Błażej faktycznie się wygłupia a przy pani czuje refleks i czyta dobrze. Ja juz nie wiem co z Wiki rozmawiłam z panią i niestety mylenie d i b to moze byc jedna z objawów dysleksji albo po prostu jeszcze jej sie myla i tyle:dry:oby to drugie......no coż teraz trzeba duzo ćwiczyc.......:tak:
Daj mi dane dzieciaczków do tabelki bo rodzeństwa nie uzupełniłam;-)

Piwonia no i jak byliscie u lekarza?juz doczytałam ze tak:sorry2:

Małaulkachetnie bym sobie zrobiła......ale ciża , poród.....nie nie.......do tego @ mi się spóznia, bo to pierwszy miesiąc po odstawiniu tabsów i troche trzese portkami szczerze powiedziwszy:-(W naszej obecnej sytuacji finansowej to po prostu:rofl2: a wole nie myslec:baffled:
Jak się Karola zachowuje ze brak Ci słów?
Powiem Ci ze ja czasem mam tez dośc moja Wiki to bije rekordy.......a jak są we dwie z Tati to zycia nie mam:baffled:
Migren nie zazdroszczę.....dobrze ze Lenka grzeczna:tak:
A leki jakies na to dziadostwo bierzesz?
To super ze Karola tak czyta.......super tylko być dumną z takiej zdolnej córeczki:tak:Czyli bedziesz miała z głowy czytanie bajek Lence.....:-DNo u nas do płynnosci duzo brakuje:confused:

A jak tam laski walentynki??????


Mój szedł na nocke do pracy:sorry2:wiec zrobiłam kolację zjedliśmy w czwórke i tyle miałam walentynek:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja;-)
Paula...To juz trzeci rok z kolei ja Monika nie obchodzi WALENTYNEK:-(,bo meza nie ma,tylko slodkie smsy:crazy:,ale moze jak wruci to sobie nadrobie(haha):dry:
Dzieki za skomentowanie koloru,w tym sie czuje dobrze,ale mahoniu juz bym nie zrobila,jak znajde gdzies zdjecie to wrzuce.No tak tatuaz,czlowiek jak byl mlody to szalal tym bardziej ze moj mezus sie tym zajmuje.Na solarium bylam wczoraj ,ale sie przerazilam poszlam na lozko i jak sie wlaczylo to tak cos skrzeczalo ze mialam stracha:szok:,zreszta nie najnowsze to lozko bylo musze sie rozgladnac za jakims innym.Co do ciacha kupilam w sklepie takie gotowe spody do rolady,bita smietane w kubeczku i ananasa,smietana ubita zmieszana z cukrem waniliowym i cukrem pudrem,wymieszac z ananasem i przelozylam spody na wierzchu poukladalam takie czekoladowe lezki (ale musze wam powiedziec ze maja tutaj swietna smietane kremowke,nie potrzeba zelatyny i trzyma sie dlugo),
Dziewczyny mowicie o myleniu d z b patrycja tez miala z tym klopot ale juz jest ok,to chyba dzieci na poczatku maja taki klopot,ale nie ma sie co martwic wyrosna z tego;-).
Asiulka...u nas na odwrot wiosna zawitala,troche pochmurno ale cieplutko:-),mowisz ze u was jedne sanki mieli,haha u nas wogule takich sprzetow nie ma,bylam w sportowym i pani powiedziala ze nie sprzedaja sanek bo tu zimy nie ma:szok:,na przyszly rok chyba z polski zwioze.
I kolejna niedziela bez M:-(,chyba sie wybiore na spacerek nad jeziorko.
Milej niedzieli zycze;-);-)
 
Witaj Asiulka;-)
My mamy sanki właśnie metalowe........ale to oparcie nie wygodne strasznie:baffled:
Drewniane są fajne i dobrze wyprofilowane.........szkoda ze nigdzie nie było:sorry2:
Moze wychodzą z założenia ze metalowe są trwalsze? nie mam pojęcia......

My wczoraj kulig mały mieliśmy.......Tati niestety w domu została po pokasłuje nadal i taki zielony katar ma:dry: no ale za to Wiki dziś mówi ze ją gardło boli i muszę chyba do apteki po tantum verde skoczyć:-(albo cos do ssania.....
 
do tego @ mi się spóznia, bo to pierwszy miesiąc po odstawiniu tabsów i troche trzese portkami szczerze powiedziwszy:-(
Jak się Karola zachowuje ze brak Ci słów?

Migren nie zazdroszczę.....dobrze ze Lenka grzeczna:tak:
A leki jakies na to dziadostwo bierzesz?
To super ze Karola tak czyta......:tak:Czyli bedziesz miała z głowy czytanie bajek Lence.....:-D
No to trzymam kciuki za @,
Karolina jest wszechwiedząca, o wzystko się kłóci ona wie najlepiej nawet jak naprawdę nie ma zielonego pojęcia:wściekła/y:, pyskuje straszliwie, ojej ciężko...........ale mam nadzieję że to minie niedługo.....:no:
Nie biorę nic bo karmię piersią raz tylko wziełam paracetamol bo sz.....g mnie ju chciał trafić:no:
A co do nauki to pytałam czy bedzie uczyć siostrę angielskiego?? a ona co???? "nie mamusiu bo przecież Lenka jak pójdzie do szkoły to się nauczy":-D:-D
Witam się...
Ja podobnie jak Paula,mam mniej możliwości usiąść przy kompie bo Maciusiowi ferie się zaczęły,i okupuje komputer.:tak:

I co doznałam szoku nigdzie nie ma sanek drewnianych z oparciem dla dzieci,są ale bez oparcia,czy oni cholera dzieci nie mają ci producenci.Gościówa w sklepie i powiedziała że miała ...1sztukę ale już poszły,.no nie dziwię się że poszły jak nasze miasteczko liczy ponad 50tyś mieszkańców ,a tu jedne sanki normalnie śmiech.:szok::szok:

U mnie M jak jest w domu i jak już zasiądzie to koniec:no:
Takie sanki to były najfajniejsze dla dzieci i bezpieczne bo drewniane to nie ma, ech kto tak wymyśla:no:
 
reklama
Do góry