reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dzieci urodzone w 2002 roku

Bodzio to zdrówka dla Błazeja......:tak:moja Wiki na gardło narzekała.... oby im minęło i nie zrobiło się z tego nic poważnego:baffled: Bo tez mam dość.......

Monia Polska jest we wszystkim zacofana co się dziwić:-D
Mój kotek mały......i cięzko wyraźna fotkę zrobić:dry:ale potem spróbuje;-)
a co jest po prawej nie mam pojęcia:szok: ale jak dla mnie to moze byc wyrostek.......lub jajnik jak bardzo boli i nie przestanie idz do lekarza

zajrzyj tam

http://www.sfd.pl/**Koniecznie_przeczytaj**_BÓLE_BRZUCHA-t340570.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
WIESIA 78 WITAJ!!!!!!!!!!! i pisz jak Twój synek? zerówka w szkole przedszkolu?
No właśnie czym Ty się zajmujesz?

Asik wreszcie jesteś:tak:

wcisnęłyście się przed moim postem wcześniej i nie zauważyłam:-D
 
witam nową koleżanke fajnie że nas coraz wiecej

Paula coś te nasze dzieci takie chorowitki..........błażej jak w żadnym roku tak mi nie chorował

Monia jak nie przejdzie ból do jutra to zmykaj do lekarza ja jakiś czas temu też miałam ból w prawym boku i miałam torbiel na jajniku:szok::szok::szok:


asik fajnie że sie odezwałaś teraz cześciej zagłądaj

teraz zmykam
 
Oj dziewczyny ale mnie nastraszylyscie,bol mi troche zelzyl ale nie jest dobrze,zobacze co bedzie jutro jak nie przejdzie to napewno popedze do doktora:-(.
Dolaczam sie do powitania nowej kolezanki:-):-):-):-)
Asik...popiolu pod nogi;-),moze teraz jak ferie to skrobniesz cos :-):-):-):-)
Moje drogie jak plany na tlusty czwartek????;-)
 
Hej laseczki!!!!

Jak mi błogo....:-D:-D:-D:-D:-D

Kuba wywędrował w piątek do babci na ferie, Mateusz z tatą pojechał do teściowej a ja jestem samiuteńka w domu i tak mi dobrze:-D:-D:-D Żadnych testów, sprawdzianów, nastolatków z pretensjami...:wściekła/y: Ah ferie!!!:-D:-D:-D

Ale sie rozpłynęłam:-D:-D:-D:-D:-D

bodzio jak tam Błażej? Mam nadzieję, że z tego kaszlu nie rozwinęło się nic wstrętnego? U nas też delikatna zima ale robi się coraz bardziej pochmurnie więc pewnie niedługo zacznie padać śnieg- przynajmniej w telewizji tak cały czas trzeszczą;-) Ale ja też już bym chciała wiosnę!!!!!:tak::tak::tak: A skoro twój synek teraz rozpocząl ferie to znaczy, że też jesteś z wielkopolski?

Paula widzę, że twarda sztuka jesteś i się zawzięłas na ćwiczenia:-D:-D:-D Mi nawet wstyd na ten temat już mówić:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Słaba jestem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Znowu Wiki zaczyna chorować???:szok::szok::szok: Oby nie!!!:tak: U nas (odpukać) ten rok nie jest zły jeśli chodzi o choroby dzieci:tak: Na szczęście!
Widzę, że poruszyłyście temat tatuaży:tak: Ja jestem sceptycznie nastawiona do tego. Nie przeszkadza mi, że ktoś ma ale sama chyba nie chciałabym mieć:sorry2: Chociaż ciekawa jestem tych waszych arcydzieł:-)

monia jak samopoczucie? Jeszcze boli? Oby to nie był wyrostek!!!:szok: Mnie czasami watroba boli zwłaszcza jak sie objem czymś ciężkostrawnym:wściekła/y::zawstydzona/y:
A co do planów na tłusty czwartek to marzą mi się kilogramy pączków:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale jak weszłam dzis rano na wagę to przeszła mi ochota:zawstydzona/y: Eh monia podziwiam cię za tą twoją silną wolę co do słodyczy:tak::tak::tak::tak: Kurka ja naprawdę nie mogę się powstrzymać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y:

Piwonia, małaulka a wy gdzie????:-)

Ah jaką przyjemną ciszę mam w domu!!!!:-D Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba:-D:-D:-D:-D:-D
 
piwonia kochana mam nadzieję, że to nic złego, tylko ciążowe osłabienie?:-( Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj ile tylko możesz:tak::tak:;-)
 
hej dziewczyny

Asik błażej nadal kaszle i jak do jutra nie bedzie poprawy to zmykam do lekarza unas zima że ho ho ho śniegu tyle napadało i ciągle pada .asik ja jestem ze świętokrzyskiego i od poniedziałku też mamy ferie:tak::tak::tak::tak:
paula jak wiki lepiej dzisaj

monia jak dzisaj boli nadal w boku

poruszyłyście temat tłustego czwartku a więc u mnie będzie to tak wyglądało że kupie dziecią po pączku a ja biedulka będe patrzeć jak jedzą bo ja ostro sie odchudzam już cztery kilo mniej:happy::happy::happy::happy: a jeszcze pięć oj ciężko będzie
zmykam bo popołudniu mam wizyte u gina
 
reklama
Witam !!!
U mnie dzis ok nic nie boli,ale chyba ze strachu bo nie na zarty sie przerazilam:szok::szok::szok:a moj M wczoraj mnie opieprzysz ze boli bo nic nie chce jesc:szok:.
Asik...kochana odpoczywaj ile sie da,taka bloga cisza oj czasem tego czlowiekowi brakuje:-) asik,sama sie podziwiam ze nie zajadam sie slodkosciami ale szkoda mi zaprzepascic 1,5 miesiaca szkoda by bylo,na tlusty czwartek mam piec chrusty i paczki,ale nie wiem czy skosztuje bo sie boje ze jak zjem jednego to mnie wciagnie:crazy:.
Bodzio...gratuluje efektu odchudzania,moja waga tez w dol:happy::happy:.
Piwonia...Oj bidulko jak nie dzieci chore to ty sie kiepsko czujesz,przylaczam sie do Asik odpoczywaj ile sie da:-):-):-):-)
 
Do góry