reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylematy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

katjuszka - haha! :-D

nie wiem czy mnie nie zlinczujecie ale ja mojemu jak podaję kropelki to bezpośrednio z buteleczki do buźki... jest mi tak najwygodniej ... jak podawałam mu witaminy B i miałam podawać na łyżeczce to myślałam że zwariuję! (i ostatecznie podawałam podajnikiem do leków)
 
reklama
Dziewczyny,
Zauważyłam że Jaś ma na nóżkach nierówne fałdki, a z tyłu pod pupcią z prawej strony ma fałdeczke pod pośladkiem ,na drugiej stronie ma zdecydowanie niżej.
Czy Wasze dzieciaczki też tak mają.\?

Bardzo się tym martwię, niestety tu się nie robi usg bioderek, a mi nie podoba się taka asymetryczna pupka.
 
madziulka Max obraca sie juz (z brzucha na plecy) jakies 2 tygodnie. Najpierw to byly jednorazowe obroty, teraz juz robi to coraz czesciej ;-) (choc on ogolnie lubi na brzuszku lezec~)
Ale on silny od poczatku, glowe tez szybko podnosil.
Ale w tym wieku nieobracaniem sie nie ma co sie przejmowac bo dzieciaczki maja jeszcze sporo czasu na nauke ;-)
 
Helenka od rana ma napady płaczu, puszcza bąki i strasznie wyje, kupki nie ma 4 dzień, dałam sab simplec, plantex i nic:-:)-:)-( błagam poradźcie mi coś...
 
madzikm ... spróbuj z czopkiem glicerynowym. Ostatnio jak Malwi nie robiła kupy to skroiłam czubeczek z czopka, za jakiś czas termometr z oliwką ale tylko troszkę i zakończyło się to mega kupą.
Albo połóż Małą na pleckach, masuj brzusio i dociskaj nózki do brzuszka, może pomoże.
 
Zawsze jak bylismy u tesciowej to co widziala, ze sie malemu kupke chce to podlatywala sciagala pampersa, badz luzowala i Kacperek robil kupke...ja myslalam, ze jak czasem tak sobie na luzno zrobi to nic zlego....to teraz za kazdym razem kiedy cisnie musze to robic:wściekła/y: bo napina sie steka...a wystarczy ze rozepne pampka to juz ulga na buzce i kupka w pieluszce:wściekła/y: zla jestem na siebie jak nie wiem:(
 
Asco nie chcę Cię niepotrzebnie martwić, ale ja jako niemowlę miałam nierówne fałdki i okazało się, że miałam właśnie dysplazję bioderek:)
 
u nas ostatnio kupka raz na dwa dni, a tak to ją męczą bączki non stop i popłakuje ;(
\
Wiki miał nierówne fałdki - usg w normie wyszło, ale miałam szeroko pieluszkować 6 tygodni.
 
reklama
madzikm za dnia nie ma problemu .... jak juz nie wiem o co chodzi to rozpinam pamka...ale w nocy czas karmienia to jedno + czekanie az kupke zrobi...moze sie nie wydaje ale jest to uciazliwe, na spacerze nie jestem w stanie go z tego wszystkiego rozbierac....a jak on w nocy przetrzymuje kupke??...
 
Do góry