reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Aguu chciałam zrobić morfologię bo tez była zła ale nie mam wyniku bo się zrobił skrzep. Zrobiłam tez żelazo i tsh, ft3 i ft4 i tarczyca wyszła ok
 
reklama
Przepraszam ze nie przywitałam się , witam nowe mamy, fajnie ze piszecie:)

Aga teraz można kupić takie żelazo ze nie barwi zębów na szczęście.

Kinga muszę do pediatry iść może właśnie większą dawkę musi brać..
Dokladnie nawet pediatra mowila, ze nie ma wplywu na zeby. Bo mi mama tez mowila, ze z zelazem to na zeby trzeba uwazac. Koniecznie zapytaj bo my bysmy tez mniejsza dawke dostaly gdyby nie to, ze powiedzialam, ze inaczej niz w mleku nie przejdzie. Kacprowi rozpuszczam w herbatce rumiankowej☺ teraz pije bez problemu na początku sie buntowal dlaczego ma pic czarna herbate☺
 
Dziewczyny walczyła któraś z Was z anemią u dziecka? Mój mały miał badania koło kwietnia i wyszła mu anemia. Zaczęłam dawać żelazo, najpierw w saszetkach do rozpuszczania ale wymiotował wiec kupiłam krople i już ok w miarę. Dzisiaj odebrałam Wyniki i są jeszcze gorsze. Załamałam się bo już myślałam ze wychodzimy na prostą a tu zonk.. moze powinnam kupić coś lepiej przyswajalnego? Znacie się na tym?
Mój brat miał anemię, gdy miał ponad rok, a nie wyglądał - pomogła zbilansowana, bardzo bogata w żelazo dieta - wszelkie zielone warzywa, papryka, buraki i owoce oraz mięsa zwłaszcza więcej cielęciny i wołowiny w diecie i żółtka jaj.
Popieram dziewczyny - łącz to z wit C. Zaopatrz się w naturalne soki z apteki z pokrzywy i z dzikiej róży oraz z czarnego bzu (możesz sama zrobić jeśli masz możliwość).
Z leków to podobno Actiferol dobrze się przyswaja u małych dzieci, ale tu już odsyłam do lekarza :)
 
Mogę na zamkniętym być do pomocy ale główną prowadzącą to nie.

Na anemie to sok z buraków. Widziałam też w aptece tabletki.
Screenshot_20190828-213410_dozpl.jpg
Screenshot_20190828-213410_dozpl.jpg
 
@mamunia86 jak nie będziecie się klucicna zamkniętym to mooderatorki tam prawie nie potrzebne :rolleyes:
Dobra a lista mam które mają być zaproszone? Wszystkie z pierwszej strony, czy ktoś się już w ogóle nie udziela?

Co do anemii nie pomogę, nie miałam nigdy i moje dzieci też.....
 
Ja bym dała na razie wszystkie dziewczyny, czemu nie. Za jakiś czas (określimy kiedy) wyśle się wiadomość czy będą pisać czy nie. Idzie szkoła, może i czas będzie na forum. Dajmy wszystkim szansę.
Taki mój pomysł. Co uważacie?

FORA sama byłam 12 lat na forum innym mamowym. Wszystkie dzieci tam ciażowałam, rodziłam. Znamy się osobiście i mamy zjazdy całymi rodzinami ale z rok czasu jakoś się rozluzowalo bo forum zamknęli o na fb się część przeniosła, inni już nie. Ja fb tylko urzędowo, żal mi tego czasu, tyle wspomnień ale tak to jest.
 
@mamunia86 jak nie będziecie się klucicna zamkniętym to mooderatorki tam prawie nie potrzebne :rolleyes:
Dobra a lista mam które mają być zaproszone? Wszystkie z pierwszej strony, czy ktoś się już w ogóle nie udziela?

Co do anemii nie pomogę, nie miałam nigdy i moje dzieci też.....
Mnie nie ma na pierwszej stronie jak by co no chyba, ze mnie nie chcecie☺
 
reklama
Do góry