reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

reklama
no a ja zaszłam w ciążę w wieku 17 lat. Synek urodził się w sierpniu a od września poszłam do szkoły.Poradziliśmy sobie dzięki mojej mamie, skończyłam szkołe i jakoś to było... Teraz mam 23 lata i 5 miesięczną córe. Nieraz żałuję, że aż tak długo zwlekaliśmy z drugim dzidziusiem...
 
Witam! Ja mam 19 i 3miesięczną córeczkę. Usłyszałam wiele razy, że mój facet zmarnował mi życie i za każdym razem, aż się we mnie gotowało ze złości, bo tak naprawdę to ta mała niunia dała mi sens życia i potrzebuję jej tak samo mocno jak ona mnie. Teraz wiem po co żyję i częsciej się uśmiecham nawet po nie przespanej nocy i wiem jedno to nie od wieku zależy to czy jesteśmy dobrymi matkami, tylko od naszego podejścia i oddania tej malutkiej kruszynce.
 
ASIUNIA18313 dokładnie myśle tak jak ty dziecko saje mam sens życia czasmi jest cięzko ale warto ...każdy uśmiech dziecka wynagradza nam nieprzespane noce...Ja urodziłam dwojke dzieci w wieku 20 lat ,a rocznikowa 20 i 21,powiem wam że nie żałuje choć mije ciąże były powikłane i dzieciki urodziły się wcześniej ...trochę z nimi przeszłam ale teraz jak na nie patrze to radość mi serce wypełnia!
 
Hejoooooo!!!!!!!!!!!!! udało sie wreszcie w marcu 2010 bede drugi raz mama moj sebus bedzie miał twedy 1.5 roku a ja skonczone 21 lat :)))) rocznikowo 22 bardzo sie ciesszymy lepiej sobie wymarzyc hnie moglam....i tez teraz "Czekam" na rozne glupie teksty pod naszym adresem mieszkamy na wsi wiec tu kazdy cos dopisze i wyjdzie pewnie niezła historia!!!!!!!!!!! ale ja jestem dumna z mmojej rodzinki ze w tym wieku bede miala dwojke dzieci za 5 lat beda odchowane a ja nadal młoda i piekna (hihi zart) i bede robiła kariere!!!!!!!!!!!!! :* najszczesliwsza mama pod słońcem :************
 
Czarnuszka88 gratuluje:) ciąże to piekna rzecz a gdy juz jest dziecko to jeszcze jest piekniej ale ja bym nie mogla miec teraz następnego dzidziusia bo bym chyba jakigos psycholca dostała:/ teraz ledwo wyrabiam a co dopiero pozniej... A na dodatek jestem juz prawie 3 miesiace po porodzie i niemam miesiaczki a dodam ze nie karmie piersia:/ jeszcze njie robiam testu ale bede robiła i jak wyjda 2 kreski to chyba zemdleje:O Jestem również młoda mam 20 lat ale teraz juz mam cięzko bo wiem jaki jest mój synek cały czas wszystko koło niego się kreci a jeszcze jakby drugie było... A jeszcze ten poród... OMG nie chce znów tego przeżywac a wiec mam dla ciebie szacunek i dla was wszystkich którzy wypowiadacie sie na tym forum i macie 2 dzieci po rzad:) naprawde podziwiam was bo ja bym naprawde nie dała se rady... Pozdrawiam
 
Czarnuszka88, no to gratuluje, też mieszkam na wsi i wiem jacy ludzie potrafią być porąbani:) ale nimi to nie ma co się przejmować, wkońcu pogadać sobie muszą, inaczej to by z nudów pomarli:D Truskawka10017 moja malutka też ma prawie trzy, ale moja akurat jest nadzwyczaj spokojna, potrafi nawet godzinkę leżeć i jeść rączki:) chociaż jeszcze nie dawno musiała być cały czas na rączkach, twoje maleństwo też na pewno wkońcu samo zacznie się sobą zabawiać:) Pozdawiam!
 
asiunia18313 to masz sie fajnie bo mój synuś je rączki tyko jak jest na rączkach:D oby mu to przeszło bo jak tak dalej pójdzie to bede miała muskuły jak jakas kulturystka :p:p:p spokojne masz dzieciątko bo ja przy moim niestety nic nie potrafie zrobic:/
 
reklama
Do góry