reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża młodziutkiej mamy

Sasanka18 - no,no ... gratuluje ;*
Black - ojj kochana, tak szybciutko .? :)

A ja .? Ja mam 16 lat... i Maluszka, 3 dni po terminie ( jakoś mu sie nie śpieszy) Cały czas, sobie mówie że kolejny dzieciaczek dopiero za 4 lata ... ale jak tak oglądam zdjecia, czytam jak Wasze maluchy się razem bawią ... to aż mnie ściska. ;p kto wie, co to będzie.?
 
reklama
jednak nie jestem w drugim tylko koniec 3...12 tydzien...i dopiero niedawno sie dowiedzialam az sama nie moge w to uwierzy...ale juz mi lepiej. pogodzilam sie z ta sytuacja
 
hej... ja mam 25 lat wiec pewnie do mlodych mam sie juz nie zaliczam ale chcialam napisac, ze dwojka dzieci to cos wspanialego... mam dwie dziewczynki (wiek na suwaczkach) a, ze roznica wieku niewielka to mam z nich ubaw po pachy.. a poza tym naprawde nie mozna dla swojego malenstwa zrobic niczego lepszego niz dac mu kochane rodzenstwo...
 
Hej dziewczynki!
Sasanka gratulacje! Jak poród?Rodziłaś SN czy cesarką? Pochwal się swoimi skarbami:) Pocieszyłaś mnie pisząc,że nie miałaś baby bluesa i jest OK,mam nadzieje,że to się nie zmieni:-)

Szkrabuś-ja też mam 23 lata,więc myślę że zaliczasz się do młodych mam, zresztą tak jak gocha :-)

Oleńka 19-ja zaszłam w drugą ciąże jak mój synek miał 6mc... Też byłam załamana,nie planowałam kolejnego dziecka ani teraz ani w ogóle. Maks to jest jak to się mówi "żywe srebro",czasem jest z nim naprawdę ciężko,ja mam już sporawy brzuszek,ale nie ma tragedii-myślałam,że będzie gorzej. Miałam mega doła przez 3 mc,a teraz nie potrafię się doczekać tej kruszynki (tym bardziej,że ma być dziewczynka) :-) Postaraj dopatrzeć się pozytywów,zapewniam Cię,że jest ich mnóstwo:tak:
 
A ja już po porodzie i pierwszych dniach z dwójką dzieci :)
Powiem Wam, że jest ok :D
Myślałam, że będzie gorzej, ale TO DA SIĘ PRZEŻYĆ!

Na dodatek nie miałam baby bluesa (z pierwszym tak miałam), jestem odprężona i w ogóle :-)

Może mam małe problemy z juniorem (karmienie cycem), ale reszta jest w porządku, poród też nie był taki styraszny


Gratuluje Ci kochana opowiadaj jak sobie dajesz rade!!!!!!!!

ja mialam niedawno @ ale nadeszly moje dni wiec dzialamy moze tym razem sie uda :);-);-);-)


Oleńka- Tobie tez gratulejszyn obromne!!!!! napewno dasz sobie rade odchowasz za jednym zamachem i bedzie super...pomysl sobie ze jak Twoje dzieci beda duze beda mialy po 10 lat beda chodzily do szkoly Ty nadal bedziesz mloda i bedziesz robila kariere i nikt Ci w pracy nie powie ze jak masz np 25 lat i zadnego dziecka to ze cie nie zatrudni bo zajdziesz w ciaze i odjedziesz :)
a tak wogole to Twój starszy maluszek jest o dwa dni starszy od mojego :)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich, ja mam już dwu letnią córeczkę i zazdroszczę wszystkim mamusiom które zaszły w ciążę zaraz po porodzie; my z mężem dopiero teraz zaczęliśmy myśleć o drugim dziecku i bardzo tego żałujemy.
 
lilo a czemu zalujecie? ja zaszlam w ciaze jak moj syn mial dokladnie 2 lata i 2 mce i uwazam ze byla to najlepsza decyzja jaka moglam podjac....i jakbym wczesniej drugie miala to bym plakala dniami i nocami ;p patrzac sie na charakterek syna w wieku 1,5-2,5 lat :) teraz troche dojrzal i jest mi duzo latwiej :)
 
reklama
Witam :)
Sasanka Gratuluję narodzin dziecka :)
Jak czytałam Twoja historię to tak jak bym widziała siebie... urodziłam synka 2 tygodnie po mojej osiemnastce, ma teraz 7 miesięcy a ja dowiedziałam się o drugiej ciąży... miałam myśli nawet żeby usunąć, ale powiedziałam sobie NIE! A po drugie to juz 11 tc wiec troszke za późno... urodzę to dziecko i dam radę.. mój K mnie wspiera i to jest najważniejsze.. :)
A Jak urodzi sie drugie dziecko to Jakub bedzie miał 1 rok i 2 miesiące :)
oleńka19 my sie znamy z E-mamy... dasz radę kochana :) całuski dla Kacperka :)
 
Do góry