reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwości naszych maluszków - jak sobie z nimi radzić?

ramon to super że u was kryzys zażegnany , u nas niestety nadal bez zmian i widzę że mała zaczyna się męczyc bo ciągle pryka i często przy tym pręży się i płacze:-(. a poza tym dzisiaj jakoś mało je-pociągnie cyca z 5 minut i potem płacz i już nie chce dalej jeśc, Dziś chyba sprobujemy tego masażu, może i u nas pomoże (oby).
 
reklama
ja do przepajania i przygotowywania amku małemu używam wody Żywiec Zdrój.. oczywiście ją przegotuję przed podaniem. Do wody z kranu nie jestem przekonana.... ten kamień! ;/

wody mineralnej nie nalezy przegotowywac bo zminia sklad i moze byc za ciezka dla dziecka tzn te mineraly moga zbyt obciazac nerki...wystraczy podgrzac w podgrzewaczu. Tak mowila mi polozna.
 
witam:) Mam problem z maluszkiem, od 3 dni nie chce ciągnąc piersi ani pic herbatki, wszystko musze dawac mu na spiąco, nochyba ze obudzi sie i jest glodny:( Pediatra powiedziala ze ma podpuchniete dziąselka i to dlatego ,ale strasznie sie martwie:( teraz bede robic mu wyniki, dodam jeszcze ze bylismy 2 tygodnie w szpitalu na zapalenie oskrzeli i tam moj malutki przestal wogole pic bo mieli inne butelki;/
 
claudia - ja bym przegotowała wodę z kranu, ja tam nie będę uczyć maluszka wody żywiec bo kiedyś mnie stać nie będzie a on i jego żołądek się przyzwyczi, a jak od czasu do czasu daję butlę to tylko na wodzie z kranu przegotowanej, ale każda z Nas robi jak uważa:)
 
niusia87 wypróbuj ten masaż, to kilka minut a moze uda sie pozbyc zmartwienia - trzymam kciuki.
U nas kupka znowu regularna tylko dla odmiany dzisiaj jakas taka zielonkawa i jakby troszke śluzu w niej było... ech... poczekam na następną i jak sie nic nie zmieni to znów bede Was prosić o pomoc :)
 
A ja czasami jak muszę podać mieszankę Tycjanowi to robię na wodzie przegotowanej, jak mam akurat jakąś mineralną zatwierdzoną dla dzieci bo dużo już ich jest, nie tylko Żywiec, to jej używam i oczywiście nie gotuję, ale w większości to kranówę przegotowaną używam.
 
No i jesem znowu. I znowu o kupie...dziś pojawiło sie znowu troche śluzu a do tego takie białe grudki - coś jak serek wiejski... Wiecie co to jest?

Mała nie ma temperatury i zachowuje sie jak zwykle, tylko jakby troche wiecej śpi i nie upomina sie o jedzenie tak czesto jak wcześniej, ale kiedy ja karmię (mniej wiecej co 3 godziny) to je ładnie.
 
reklama
Do góry