reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Dołączam do Was ... ostatnio przez ból pachwin ledwo chodze :confused2:
I ja się dołączam - nie dość że nie można chodzić to nie mogę w nocy spać - na każdym boku boli któraś pachwina a na wznak bolą obie - po prostu ma-sa-kra!!!
Nie wspomnę o ciągłym pobycie w toalecie:crazy: dusznościach:crazy: i zgadze:crazy:

NO CÓŻ BYLE DO WRZEŚNIA:rofl2:

POZDRAWIAM
 
reklama
A ja juz dzisiaj po wczorajszym aktywnym dniu mam wrażenie, że boli mnie dokładnie wszystko...stopy, nogi, miednica, krzyż, brzuch i do tego jeszcze zgaga...he he he no i spuchniete nogi.:tak::tak::tak:
ale wiecie co...życie i tak jest PIĘKNE!!!:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Makta zgadzam się z Tobą. Mi się wszyscy dziwią, że ciągle się uśmiecham a ledwo chodzę. Dziwią się, że nie stękam a kiepsko funkcjonuje. A ja się poprostu cieszę, że to już. To ostatnie wolne chwile. Ostatnie dni beztroski. I trzeba się z tego cieszyć. Nie każdy tak może.
 
Fredka podpisuję sie pod tym rękami i nogami...:-D:-D
Na prawdę z nas wielkie szczęściary a te dolegliwości to taka gorzka słodycz naszego wspanialego stanu :)
Chociaż dobrze, że mozna sobie od czasu do czasu gdzieś na forumowym zaciszu ponarzekać...prawda??
ja dzisiaj dorzucam do ciążowych dolegliwości jeszcze drętwienie rąk w nocy...okropieństwo:tak:
 
Makta... Tobie drętwieją w nocy a ja mam to praktycznie przez cały czas. Po nocy musze tylko dłonie rozruszać żeby jakoś funkcjonować ale za to najbardziej uciążliwe jest drętwienie prawej dłoni... zaczyna się od środkowego palca a kończy przy łokciu i tak mam cały dzień i całą noc. Podobno mały się układa w kanale rodnym i naciska na jakiś nerw i stąd ta dolegliwość ale nikomu nie polecam... szczoteczka do zębów wypada z ręki, przez telefon to tylko chwilkę mogę rozmawiać a o prasowaniu to już zupełnie nie ma mowy.... i kto wyprasuje za mnie tą całą górę maluszkowych ubranek:-:)-:)-(
 
Mam problem
confused.gif
. Na ostatnim USG stan mojego AFI wynosił 14. Czyli chyba w normie, tak? No, ale troche sie martwie, bo ostatnio pojawiły się dziwne "upławy" (?), ktore wylatują (po prostu wstaje i czuje, ze leci mi po nogach) wraz z niewielka (moze lyzka stołowa) wody. Są dosc geste (z reguly to zbite kulki o srednicy około cm, galaretkowate) i maja kolor białawy a na brzegach przezroczysty... Co to moze byc?
confused.gif

To 36tc.
 
reklama
Do góry